Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İspanya Cibeles Moda Haftası dün başladı

17 Eylül, 2011 | 16:17

İspanya Cibeles Moda Haftası dünyaca ünlü mankenlerin katılımıyla 16 Eylül ‘ de İspanya Madrid ‘te başladı. İspanya ‘da moda rüzgarı başladı

Dünyaca ünlü mankenlerin yer aldığı defilelerde, 2012 ilkbahar-yaz modası için genellikle göz alıcı renklerden oluşan, orijinal ve rahat kıyafetlerden oluşuyor.

Adolfo Dominguez markasının kadın kıyafetlerinin tasarımcısı Tiziana Dominguez,  Cibeles Moda Haftası hakkında yaptığı konuşmada bu seneki kreasyonları ile ilgili”2012 ‘de çok özgür ve neşeli bir moda olacak. Bizim renklerimizde sarı, turkuaz ve pembe hakim olacak. California ruhu yani, güneş, kum ve çok fazla güleryüz var. Babamın yaptığı erkek koleksiyonunda da keten ağırlıklı, birbiriyle bağlantılı kıyafetler var” dedi.

İspanyol stilist, “Moda nereye gidiyor?” sorusuna ise “Yeni tasarım bence bilinen malzemeleri farklı bir şekilde karıştırmak. Bir yazar gibi, yani A, B, C, D, belli olan harfler ama onu farklı ifadelerle kullanabiliyor. Bizim için de öyle. Modanın temel anlamda tamamen keşfedildiğini düşünüyorum. Yenilik bunları farklı bir şekilde karıştırmak. Şimdi 1960′lı yılların malzemelerini kullanıyoruz ama bazen de gelecekçi olabiliyoruz. Hiçbir kural yok, herşey sonsuz bir şekilde karıştırılabilir” şeklinde yanıt verdi.

Cibeles Moda Haftası ‘na yaklaşık 35 ünlü İspanyol Moda Markası katılıyor.

Kaynak:  www.ispanyabarcelonamadrid.com

İspanya Turları

İspanya Turları yıl boyunca en iyi fiyat ve servis garantisiyle.

İspanya Turu
İspanya Turistik

İspanya uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama hizmeti.

İspanya Turistik Turları
İspanya Balayı

İspanya'da Balayı Kanarya Adaları'nda yaşanır.

İspanya Balayı
İspanya Kültür

İspanya Kültür Turları ile İspanyayı doya doya yaşayın.

İspanya Kültür Turları

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adolfo Dominguez markası, Cibeles, Cibeles Moda Haftası, İspanya, İspanya Cibeles Moda Haftası, İspanya Madrid, İspanya Moda, İspanya Moda Haftası, İspanyol stilist, Madrid, Tiziana Dominguez,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları