Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bir İskilip evi daha turizme kazandırılıyor

10 Temmuz, 2012 | 13:10

İskilip Belediyesi restorasyon atölyesinde üretilen yapı malzemeleri ile restorasyon ekibi tarafından Koç Kayası Şelalesi bitişiğinde bulunan ahşap bina geleneksel İskilip evi özelliklerine bağlı kalınarak onarılıyor.

Çalışmaları yerinde denetleyerek gelinen nokta hakkında bilgi alan Belediye Başkanı Numan Sezer, restorasyon uygulamalarında iç ve dış mekanda yürütülen çalışmalarda geleneksel İskilip evinin tüm özelliklerinin titizlikle korunarak yapıldığını belirtti. Sezer, bu binanın en kısa zamanda hizmete gireceğini ifade etti.

Ayrıca Sezer, ”Restorasyonu tamamlanmak üzere olan evdeki uygulamalar, şelale ve çevresinde yapılan çevre düzenleme projesine uygun olarak devam ediyor. Şehir girişi estetiğine önemli katkıda bulunacak olan yapının restorasyonu tamamlandığında turizm danışma merkezi, sosyal tesis ya da hizmet birimi olarak değerlendirebiliriz.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Belediye Başkanı Numan Sezer, İskilip, iskilip Belediye Başkanı Numan Sezer, İskilip Belediyesi, İskilip evi, İskilip turizm, Koç Kayası Şelalesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları