Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İskenderun’da 5 yıldızlı Anemon Oteli açıldı

22 Şubat, 2013 | 11:21

İskenderun'da 5 yıldızlı Anemon Oteli açıldı Hatay İskenderun’da Anemon Oteli 5 yıldızlı hizmet vermeye başladı.

İskenderun Nardüzü beldesi mevkiinde körfeze hakim bir noktada hizmet vermeye başlayan Anemon Oteli yöneticileri basın mensupları ile bir araya geldi. Anemon Oteller zinciri yönetim kurulu başkanı Salim Yavaş, yönetim kurulu üyesi Uğur Şahbaz ve İskenderun müdürü Ahmet Turan Demirtaş basın mensupları ile birlikte oteli gezdi.

İskenderun’da ilk olma özelliği taşıyan 5 yıldızlı otel için Kültür ve Turizm Bakanlığına müracaata bulunduklarını ifada eden Salim Yavaş, “Türkiye genelinde 18. otelimizi İskenderun’da yaptık ve hedefimiz bu yıl içerisinde 20 otele ulaşmaktır. İskenderun, körfezi, limanı ve sanayisi ile hızla gelişen ve büyüyen bir şehir. İşadamlarımıza yönelik olmak üzere bölge halkına 5 yıldızlı hizmet vermeyi hedefliyoruz.” dedi.

Anemon Oteli İskenderun Müdürü Ahmet Turan Demirtaş ise “Otelimizde 9 adet süit, 126 adet lüks ve 8 adet süperior ve 2 adet de engelli odası mevcuttur. Otelimizde toplam 144 oda ve 288 yatak kapasitesi yanı sıra buhar odası, masaj odaları ve spor salonları ile de hizmet veriyoruz. Bunun yanında toplantı salonlarımız, yüzme havuzumuz kahvaltı salonlarımız da mevcut. Otelimizin tüm odalarından İskenderun Körfez manzarası izlenebilir.” ifadesini kullandı. Otelin resmi açılışının önümüzdeki günlerde yapılacağı, tarihin ise henüz belirlenmediği belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anemon Oteli, Anemon Oteli açıldı, Anemon Oteli iskenderun, Club Med İskenderun, İskenderun, İskenderun Anemon Oteli, İskenderun Haberleri, İskenderun Otel, İskenderun yeni otel,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları