Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İskandinav turistler aileleriyle birlikte tatil yapmayı tercih ediyor

28 Ağustos, 2012 | 10:28

Antalya’ya gelen İskandinav turistlerin, büyük baba ve büyük annelerin de dahil olduğu aile büyükleriyle birlikte tatil yapmayı tercih ettiği belirtildi.

Le Passage to India Turizm Seyahat Acentesi Genel Müdürü Deepak Bhatnagar, Norveç, İsveç ve Danimarkalı turistlerin yüzde 70’inin aile büyüklerinin de katıldığı tatilleri tercih ettiğini söyledi. Bhatnagar, Türkiye ve Antalya’ya gelen İskandinav turistlerin bu nedenle 5 yıldızlı oteller yerine apart (müstakil) tesisleri tercih ettiğini belirtti.

Antalya bölgesine 900 bin İskandinav turist geldiğini anlatan Bhatnagar, “Norveç ve İsveçli turistler genelde geniş aile şeklinde tatil yapmayı seviyor. Bunun için de genelde müstakil otellerde tatil yapıyor. Antalya, Muğla ve Kapadokya bölgesinde İskandinav turistlere hizmet veren 65 müstakil otel var. Bu aynı zamanda Norveç ve İsveçlilerde torunların küçük yaşta büyük anne ve büyük babalarla aynı evde yaşama kültürünü pekiştiriyor.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Danimarkalı, İskandinav turistler, İskandinav turistler tatil, İskandinav turistler türkiye, İsveç, Norveç, Turizm Haberleri, Türkiye,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları