Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İskandinav Sosyal Medya Fenomenleri İstanbul’da

06 Nisan, 2017 | 09:43
İstanbul Sosyal Medya Fenomenleri

İstanbul Sosyal Medya Fenomenleri

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Liderliğinde İskandinav Ülkelerinden Sosyal Medya Fenomenleri İstanbul’da Ağırlanıyor

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), Stockholm Tanıtma Müşavirliği ve Türk Hava Yolları (THY) işbirliği ile dikkat çeken bir tanıtım etkinliği gerçekleştiriliyor. İskandinav bölgesinin önemli sosyal medya fenomenleri ve kanaat önderleri İstanbul’a geldi. İsveç’in önemli magazin sayfalarından olan Lifestyle tarafından yürütülen proje kapsamında İskandinav bölgesinin en önemli sosyal medya fenomenleri ve kanaat önderleri İstanbul’da bir araya geldiler. Instagram, YouTube, Facebook, Twitter, kişisel blog sayfaları v.s. kanallarıyla milyonlarca takipçi sayısına sahip, bir ürün ya da marka hakkında deneyimlerini takipçilerine aktaran kişileri tanımlayan influencer’lar 5- 9 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da ağırlanacak.

İstanbul’un Tanıtımı Geniş Kitlelere Ulaşacak

5 gün boyunca bir kameraman ile birlikte İstanbul’u keşfedecek 8 influencer, yaşadıkları tecrübeleri, beğeni ve önerilerini; #Goİstanbul #Exploreİstanbul #Experienceİstanbul kampanyası altında Lifestyle tarafından özel bir şov videosu haline getirilecek ve her yayım öncesi Türkiye ve THY’nin intro videoları ile 8 influencer’ın sosyal medyasında ve çeşitli mecralarda gösterilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İnfluencer, İskandinav, İstanbul, TUROB,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları