Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İskandinav Sosyal Medya Fenomenleri İstanbul’da

06 Nisan, 2017 | 09:43
İstanbul Sosyal Medya Fenomenleri

İstanbul Sosyal Medya Fenomenleri

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Liderliğinde İskandinav Ülkelerinden Sosyal Medya Fenomenleri İstanbul’da Ağırlanıyor

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), Stockholm Tanıtma Müşavirliği ve Türk Hava Yolları (THY) işbirliği ile dikkat çeken bir tanıtım etkinliği gerçekleştiriliyor. İskandinav bölgesinin önemli sosyal medya fenomenleri ve kanaat önderleri İstanbul’a geldi. İsveç’in önemli magazin sayfalarından olan Lifestyle tarafından yürütülen proje kapsamında İskandinav bölgesinin en önemli sosyal medya fenomenleri ve kanaat önderleri İstanbul’da bir araya geldiler. Instagram, YouTube, Facebook, Twitter, kişisel blog sayfaları v.s. kanallarıyla milyonlarca takipçi sayısına sahip, bir ürün ya da marka hakkında deneyimlerini takipçilerine aktaran kişileri tanımlayan influencer’lar 5- 9 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da ağırlanacak.

İstanbul’un Tanıtımı Geniş Kitlelere Ulaşacak

5 gün boyunca bir kameraman ile birlikte İstanbul’u keşfedecek 8 influencer, yaşadıkları tecrübeleri, beğeni ve önerilerini; #Goİstanbul #Exploreİstanbul #Experienceİstanbul kampanyası altında Lifestyle tarafından özel bir şov videosu haline getirilecek ve her yayım öncesi Türkiye ve THY’nin intro videoları ile 8 influencer’ın sosyal medyasında ve çeşitli mecralarda gösterilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İnfluencer, İskandinav, İstanbul, TUROB,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları