Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İSG Airport Hotel’e iki ödül

22 Temmuz, 2013 | 21:22

İSG Airport Hotel'e iki ödül İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda faaliyet gösteren ISG Airport Otel’e dünyaca ünlü seyahat siteleri HolidayCheck.com ve Tripadvisor.com’dan bu yılda iki ödül geldi.

İSG Airport Otel, geçen yılda, Tripadvisor.com’dan “Tripadvisor Mükemmeliyet Sertifikası 2013”, HolidayCheck.com‘dan ise “Quality Selection 2013” ödülünü almıştı.

İSG Airport Otel ziyaretçilerin seyahat deneyimlerini paylaştığı ve oyladığı, dünyanın en ünlü ve en çok kullanıcıya sahip seyahat portallarından Tripadvisor tarafından “Tripadvisor Mükemmeliyet Sertifikası 2013” ile ödüllendirildi.

Otele ikinci ödül ise Avrupa’nın en büyük seyahat tavsiye sitelerinden biri olan Holidaycheck.com’dan geldi. Holidaycheck.com seyahat sitesi, İSG Airport Otel’e ‘Quality Selection 2013 Ödülü’nü layık gördü.

‘Dünyanın en güvenilir seyahat önerileri’ sloganı ile ziyaretçilerinin mükemmel bir tatil geçirmeleri için önemli bir referans noktası olan Tripadvisor seyahat portalında; mükemmeliyet sertifikasına layık bulduğu otellerin; değer, odalar, temizlik, hizmet ve lokasyon olmak üzere beş alanda tam not alması gerekiyor. En iyi performans gösteren işletmelerin layık görüldüğü mükemmeliyet sertifikası, yalnızca ziyaretçiler tarafından yüksek oylar almış kuruluşlara hak ettikleri prestije katkıda bulunmak için veriliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İSG Airport, İSG Airport Hotel, İSG Airport Otel ödül, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Quality Selection 2013 Ödülü, Tripadvisor Mükemmeliyet Sertifikası, Tripadvisor Mükemmeliyet Sertifikası 2013, Tripadvisor.com,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları