Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İş dünyası Uludağ Ekonomi Zirvesi için buluştu

29 Mart, 2013 | 09:27

İş dünyası Uludağ Ekonomi Zirvesi için buluştu Bursa Valiliği’nin Capital Dergisi iş birliğiyle bu yıl ikincisini düzenleyeceği ‘Uludağ Ekonomi Zirvesi’ düzenlenen resepsiyonla başladı.

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in yanı sıra TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, TUSKON Başkanı Rızanur Meral, Eczabaşı Grup adına Bülent Eczacıbaşı, Coca Cola’nın CEO’su ve Dünya Başkanı Muhtar Kent, New York Üniversitesi Ekonomi Profesörü Dr. Nouriel Roubini, Boyner’un Patronu Ümit Boyner, Arzuhan Doğan Yalçındağ, Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık gibi 60 ünlü işadamının konuşacağı Uludağ Ekonomi Zirvesi düzenlenen resepsiyonla başladı.

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ın proğramının yoğunluğu sebebiyle katılamadığı geceye, Türkiye İşadamları ve Sanayicileri Konfederasyonu (TUSKON) Başkanı Rızanur Meral, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Doğan TV Holding AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, eski Bursaspor Başkanı Levent Kızıl ve çok sayıda ünlü işadamı katıldı. Müzik eşliğinde yemek yiyen işadamları, yarınki toplantı için moral depoladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arzuhan Doğan Yalçındağ, Boyner'un Patronu Ümit Boyner, Bursa Valiliği, Bursa Valiliği Capital Dergisi, Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, Capital Dergisi, Eczabaşı Grup adına Bülent Eczacıbaşı, Ekonomi Zirvesi, New York Üniversitesi Ekonomi Profesörü Dr. Nouriel Roubini, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, tuskon başkanı Rızanur Meral, Uludağ, Uludağ Ekonomi Zirvesi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları