Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İrlanda’da Nisan 24-25 Dublin’de Türkiye Günü Gerçekleştirilecek

23 Mart, 2017 | 09:08
Dublin İrlanda Türkiye Günü

Dublin İrlanda Türkiye Günü 24-25 Nisan

 

İrlanda’da Nisan 24-25 Dublin’de “Türkiye Günü” Gerçekleştirilecek

İrlanda iş konseyi organizasyonu ve Enterprise Ireland işbirliğiyle 24- 25 nisan tarihlerinde Dublin/İrlanda ‘da “Türkiye Günü” düzenlenmesi planlanmaktadır. Söz konusu etkinliği, İrlanda’dan üst düzey iş adamlarının yanı sıra, her iki ülkeden bakanlarının da katılım göstermesi bekleniyor.

“Türkiye Günü” iki ülke pazarlarında ki yatırım ve işbirliklerine ilişkin fırsatların değerlendirilmesi ve ülkemizin bu işbirliklerinden en büyük faydayı sağlaması amacıyla gerçekleştirilecek olup iş forumu’na ilişkin taslak programı TÜRSAB tarafından  sunulmaktadır. Uçuş organizasyonu ise katılımcıların kendileri tarafından gerçekleştireceği ve  konaklama bilgilerinin verileceği açıklanmıştır.

 

TÜRSAB; İşbirliğin Geliştirilmesi Önemli

“Türkiye Günü” Türkiye – İrlanda arasında işbirliğinin geliştirilmesi açısından önemli olduğu bir etkinlik olarak açıklayan Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) katılmak isteyen üyelerin TÜRSAB’a 31 Mart’a kadar bildiri yapmaları gerektiğini açıkladı.


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
dublin, İrlanda, Türkiye Günü, Türsab,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları