Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İrlanda’da Nisan 24-25 Dublin’de Türkiye Günü Gerçekleştirilecek

23 Mart, 2017 | 09:08
Dublin İrlanda Türkiye Günü

Dublin İrlanda Türkiye Günü 24-25 Nisan

 

İrlanda’da Nisan 24-25 Dublin’de “Türkiye Günü” Gerçekleştirilecek

İrlanda iş konseyi organizasyonu ve Enterprise Ireland işbirliğiyle 24- 25 nisan tarihlerinde Dublin/İrlanda ‘da “Türkiye Günü” düzenlenmesi planlanmaktadır. Söz konusu etkinliği, İrlanda’dan üst düzey iş adamlarının yanı sıra, her iki ülkeden bakanlarının da katılım göstermesi bekleniyor.

“Türkiye Günü” iki ülke pazarlarında ki yatırım ve işbirliklerine ilişkin fırsatların değerlendirilmesi ve ülkemizin bu işbirliklerinden en büyük faydayı sağlaması amacıyla gerçekleştirilecek olup iş forumu’na ilişkin taslak programı TÜRSAB tarafından  sunulmaktadır. Uçuş organizasyonu ise katılımcıların kendileri tarafından gerçekleştireceği ve  konaklama bilgilerinin verileceği açıklanmıştır.

 

TÜRSAB; İşbirliğin Geliştirilmesi Önemli

“Türkiye Günü” Türkiye – İrlanda arasında işbirliğinin geliştirilmesi açısından önemli olduğu bir etkinlik olarak açıklayan Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) katılmak isteyen üyelerin TÜRSAB’a 31 Mart’a kadar bildiri yapmaları gerektiğini açıkladı.


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
dublin, İrlanda, Türkiye Günü, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları