Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Irina Shayk ve Bradley Cooper İtalya turunda

14 Ağustos, 2015 | 07:43

Irina Shayk ve Bradley Cooper Rus model Irina Shayk ve sevgilisi Bradley Cooper, İtalya plajları turunda!

Avrupanın en göz alıcı plajlarının yer aldığı İtalya, dünyaca ünlü isimleri ağırlamaya da devam ediyor. Turkuaz denize muhteşem manzaraların eşlik ettiği İtalya plajları, Rus model Irina Shayk ve sevgilisi Bradley Cooper’ı ağırladı.

Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo ile yollarını ayırdıktan sonra 40 yaşındaki aktör Bradley Cooper ile birlikte olmaya olmaya başlayan Irina Shayk, sevgilisiyle göz kamaştıran İtalya plajarı ‘nda romantik bir tatil geçiriyor.

Sık sık öpüştüleri görülen çiftin, İtalya plajları tatillerinden bir hayli memnun kaldıkları yüzlerinden okunuyordu. 29 yaşındaki Sports Illustrated modeli Irına Shayk, Amalfi sahilleri turu sırasında en az İtalya kadar egzotik bir bikini tercih etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amalfi sahilleri, Amalfi sahilleri turu, Bradley Cooper, Irina Shayk, Irina Shayk bikini, Irina Shayk Bradley Cooper, Irina Shayk italya, İtalya, İtalya plajarı, İtalya tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları