Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Irina Shayk ve Bradley Cooper ‘ın İtalya tatilleri devam ediyor

26 Ağustos, 2015 | 09:20

irina shayk italya-tatili Rus model Irina Shayk ve aktör Bradley Cooper, İtalya’nın önemli turizm merkezlerinden Capri Adası’ndaki tatillerine devam ediyorlar.

40 yaşındaki ünlü aktör Bradley Cooper ile model Irina Shayk’ın İtalya Capri Adası ‘ndaki tatili sürüyor. Çift, eşssiz güzellikte denizi ve muhteşem manzaraları ile dünyanın sayılı sahilleri arasında gösterilen Capri Adası ‘nda aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam ediyor.

Kaldıkları lüks otelin havuz başında objektiflere takılan ve sürekli birbirlerinin gözünün içine bakan çift, romantik İtalya tatilinden bir hayli mutlu olmuş görüntüsü verdi.

Irina Shayk, 5 yıldır birlikte olduğu futbolcu sevgilisi Cristiano Ronaldo’dan geçtiğimiz yılın son aylarında ayrılmıştı. Hollywood’un gözde bekarlarından Bradley Cooper ise model Suki Waterhouse ile ilişkisini birkaç ay önce bitirmişti.

Irina Shayk-Bradley Cooper çifti, ilk kez Mayıs ayında birlikte görüntülenmişlerdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bradley Cooper, Cristiano Ronaldo, Irina Shayk, Irina Shayk Bradley Cooper, Irina Shayk capri, Irina Shayk italya, İtalya Tatili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları