Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İran’da son beş yılda yolcu uçağı filosuna toplam 108 uçak eklendi

26 Ekim, 2010 | 10:43

İran Yol ve Ulaştırma Bakanı Hamid Behbahani’nin yaptığı açıklamaya göre, İran’da son beş yılda yolcu uçağı filosuna toplam 108 uçak eklendi.

Sekizinci hükümetten 97 uçak teslim aldıklarını belirten Hamid Behbahani, 7. ve 8. hükümetlerde toplam 13 yolcu uçağı havayollarına eklendiğini söyledi.

İran Yol ve Ulaştırma Bakanı Hamid Behbahani, son beş yılda yolcu uçağı filosuna toplam 108 uçağın eklenmesinni, İran için büyük bir başarı olduğunu da sölerine ekledi.

Bakan Behbahani, ancak 9. ve 10. hükümetin toplam beş yıllık hizmet süresinde bu rakamın 108 uçağa ulaştığını bildirdi.

Behbahani ayrıca İran’da 86 havaalanının faaliyet yürüttüğünü de sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Behbahani, Hamid Behbahani, İran, İran Haberleri, İran Uçak, İran Uçak Filosu, İran Yol ve Ulaştırma Bakanı Hamid Behbahani, İran Yolcu Uçağı Filosu, İran Yolcu Uçakları, Ulaştırma Bakanı Hamid Behbahani, Ulaştırma Bakanı Hamid Behbahani Haberleri, Ulaştırma Bakanı Hamid Behbahani Uçak,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları