Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İran Turizm ve Otel Yatırım Konferansı Başlıyor

07 Şubat, 2017 | 07:16

İran turizm ve otel yatırım konferansı

İran Turizm ve Otel Yatırım Konferansı Başlıyor.

Iran Turizm ve Otel Yatırım konferansı, 300’den fazla uluslararası sektör liderini bir araya getirmeyi hedefliyor. Şubat 7-8 arasında başlayacak olan konferans 2 gün boyunca aralıksız uluslararası turizmci ve otelcilere ev sahipliği yapacak. Konferans açılışını Ahmad Jamali, yabancılar yatırım ve finans genel müdürü olarak yapacak, panel de ayrıca turizm organizasyonu ve kültürel miras başkanı Zahra Ahmadipour konuşmacı olacak. 2 gün boyunca sektör ile ilgili bir çok konu panel de ele alınacak. Konferans Parsian Evin Hotel Tahran da gerçekleşecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İran, İran Turizm ve Otel Konferansı, İran Turizm ve Otel Yatırım Konferansı, Şubat, Tahran, Turizm ve Otel Yatırım Konferansı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları