Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İran Turizm ve Otel Yatırım Konferansı Başlıyor

07 Şubat, 2017 | 07:16

İran turizm ve otel yatırım konferansı

İran Turizm ve Otel Yatırım Konferansı Başlıyor.

Iran Turizm ve Otel Yatırım konferansı, 300’den fazla uluslararası sektör liderini bir araya getirmeyi hedefliyor. Şubat 7-8 arasında başlayacak olan konferans 2 gün boyunca aralıksız uluslararası turizmci ve otelcilere ev sahipliği yapacak. Konferans açılışını Ahmad Jamali, yabancılar yatırım ve finans genel müdürü olarak yapacak, panel de ayrıca turizm organizasyonu ve kültürel miras başkanı Zahra Ahmadipour konuşmacı olacak. 2 gün boyunca sektör ile ilgili bir çok konu panel de ele alınacak. Konferans Parsian Evin Hotel Tahran da gerçekleşecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İran, İran Turizm ve Otel Konferansı, İran Turizm ve Otel Yatırım Konferansı, Şubat, Tahran, Turizm ve Otel Yatırım Konferansı,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları