Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

iPhone Takas Programı Hindistan’da

24 Kasım, 2013 | 15:00

i-phone-hindistan IPhone takas programını ABD ve İngiltere’de hayata geçiren Apple, aynı programı Hindistan’da da başlattı.

Hindistan pazarından daha fazla pay almaya çalışan Apple, ülkedeki iPhone 5c ve iPhone 4s satışlarını üst seviyelere çekmeyi planlıyor.

“iPhone Takas Programı” ile Hindistanlı teknoloji severler, ellerindeki iPhone 4’ü Apple’a geri vererek iPhone 5c ve 4s alımlarında geçerli olacak 207 dolara kadar çıkabilen indirim çekine sahip oluyor.

Hindistan’da iPhone 5c’nin 16GB ve 32GB’lık modellerinin satış fiyatları ise sırasıyla 670 dolar ve 855 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Apple, Apple i phone, Hindistan, Hindistan Haberleri, Hindistan i phone, iPhone, iPhone 4s, iPhone 5c, iPhone Haberleri, iPhone Takas Programı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları