Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

IOC başkanından Soçi açıklaması

04 Şubat, 2014 | 13:14

soci-kis-olimpiyatlari-rusya Rusya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek Kış Olimpiyatları öncesi açıklamalarda bulunan IOC Başkanı Thomas Bach, Soçi’de sporcular için mükemmel koşullar oluşturulduğunu söyledi.

IOC Başkanı Bach, Rusya‘nın Soçi kentindeki Olimpiyat Medya Center’de düzenlediği basın toplantısında, 7 Şubat’ta açılışı yapılacak 22. Kış Olimpiyatları öncesi hazırlıkları değerlendirdi.

SOCHI KIŞ OLİMPİYATLARI  TURU İÇİN TIKLAYIN

NationalTürk’ün haberine göre, Bach, Soçi’de koşulların çok iyi olduğunu, rekabetin en yüksek seviyeye çıkacağı yarışlar seyredilecek parkurlar oluşturulduğuna dikkati çekerek ”Birkaç gündür buradayım. Oyunlar ve hazırlanan sporcular için çok kaliteli ortamlar sağlandığını gördüm” ifadesini kullandı.

Rekor sayıda seyircinin olimpiyat heyecanı için Soçi’de olacağına vurgu yapan Bach, hazırlıkların son ana kadar sürekli gözden geçirileceğini kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
IOC Başkanı, Kış Olimpiyatları, Kış Olimpiyatları 2014, Kış Olimpiyatları Rusya, Kış Olimpiyatları soçi, Soçi, Soçi Kış Olimpiyat Oyunları, Soçi Rusya, Thomas Bach, Thomas Bach soçi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları