Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Interpack 2011 Düsseldorf için geri sayım başladı

18 Nisan, 2011 | 15:40

Interpack 2011 Düsseldorf için geri sayım başladı

Ambalaj ve Paketleme fuarı olan Interpack uzun yıllardır sektörün buluşma noktası olmaya devam ederken her geçen gün daha fazla ziyaretçi çekiyor. Interpack 2011 Düsseldorf 12-18 Mayıs 2011 tarihlerinde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

50 yıldan daha uzun bir süredir düzenlenen Ambalaj ve Paketleme fuarı Interpack Almanya’nın Dusseldorf kentinde 12-18 Mayıs 2011 tarihleri arasında sektörün buluşma noktası olacak.

Messe Düsseldorf’un bütün kapasitesi kullanılarak 19 salonda düzenlenecek olan fuarda sektörün her alanından yüzlerce katılımcı bir araya gelecek. Interpack 2011 Düsseldorf Fuarı ‘na katılan ziyaretçiler ise en son teknoloji ve yenilikleri yakından inceleme fırsatı bulacaklar.

Interpack 2011 Düsseldorf Fuarı için rezervasyonlarınızı yaptırın

Uzmanlar,Interpack 2011 Düsseldorf Fuarı’na katılmak isteyenlerin tarihler yaklaştığından dolayı uygun fiyatlı yer bulabilmek için şimdiden rezervasyonlarını yaptırmalarını öneriyor. Otel, ulaşım, transfer ve vize gibi konularda tur şirketlerinden yardım alarak Interpack 2011 Düsseldorf Fuarı ‘na uygun fiyatlara katılabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ambalaj ve Paketleme, Ambalaj ve Paketleme fuarı, Düsseldorf Fuarı, Interpack, Interpack 2011, Interpack 2011 Düsseldorf, Interpack 2011 Düsseldorf Fuarı, Interpack 2011 Fuarı, Interpack Fuarı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları