Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İnternet yoluyla belgesiz seyahat acentalığı faaliyetlerine karşı önlemler artıyor

03 Ağustos, 2015 | 08:45

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), internet yolu ile belgesiz seyahat acentalığı faaliyetlerine karşı önlemlerini artırıyor.

TÜRSAB, işletme belgesi ve TÜRSAB üyeliği olmaksızın faaliyet gösteren kişi veya kuruluşların Google AdWords üzerinden reklam vermesini engelleyecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan işletme belgesi almamış ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) üyesi olmadan 1618 Sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na aykırı biçimde işletme belgesiz seyahat acentalığı faaliyetleri sürdüren şahıs veya kuruluşlara karşı uzun süredir yoğun bir mücadele sürdüren TÜRSAB, tüketicilerin de korunmasına katkıda bulunmak amacıyla yeni bir adım atıyor.

Birlik, belgesiz olarak faaliyet gösterdiğini tespit ettiği şahıs ve şirketlerin Google AdWords üzerinden verdikleri reklamların yayınına son verilmesini sağlayacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Google AdWords, kaçak seyahat acentaları, Kültür ve Turizm Bakanlığı, seyahat acentaları işletme belgesi, seyahat acentaları reklam, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TURSAB Haberleri,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları