Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İnternet yoluyla belgesiz seyahat acentalığı faaliyetlerine karşı önlemler artıyor

03 Ağustos, 2015 | 08:45

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), internet yolu ile belgesiz seyahat acentalığı faaliyetlerine karşı önlemlerini artırıyor.

TÜRSAB, işletme belgesi ve TÜRSAB üyeliği olmaksızın faaliyet gösteren kişi veya kuruluşların Google AdWords üzerinden reklam vermesini engelleyecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan işletme belgesi almamış ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) üyesi olmadan 1618 Sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na aykırı biçimde işletme belgesiz seyahat acentalığı faaliyetleri sürdüren şahıs veya kuruluşlara karşı uzun süredir yoğun bir mücadele sürdüren TÜRSAB, tüketicilerin de korunmasına katkıda bulunmak amacıyla yeni bir adım atıyor.

Birlik, belgesiz olarak faaliyet gösterdiğini tespit ettiği şahıs ve şirketlerin Google AdWords üzerinden verdikleri reklamların yayınına son verilmesini sağlayacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Google AdWords, kaçak seyahat acentaları, Kültür ve Turizm Bakanlığı, seyahat acentaları işletme belgesi, seyahat acentaları reklam, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TURSAB Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları