Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

InterContinental’in Yeni Ortadoğu, Afrika ve Hindistan F&B Direktörü’nü Açıkladı

04 Ağustos, 2017 | 10:15

Marvin Alballi Intercontinental

InterContinental Hotels Group, Marvin Alballi’yi Hindistan, Ortadoğu ve Afrika’daki restoran ve barların yeni direktörü olarak atandığını açıkladı

InterContinental’in Yeni Ortadoğu, Afrika ve Hindistan F&B Direktörü’nü Açıkladı

Avrupa’da okuduktan sonra otelcilik ve yemek hizmetleri bölümünden mezun olan Alballi, Suudi Arabistan, Bahreyn ve Dubai’de üst düzey görevler de dahil olmak üzere Ortadoğu’da on yıl boyunca çalıştı. Chili’s, Caribou Coffee, Fuddrucker’s ve Applebee’s gibi çok sayıda bölgesel firmanı açılmasına katkı sağladı.

Alballi, InterContinental’deki göreviyle, restoranlar ve barlarında ticari faaliyetlerde bulunacak ve şirket otellerinde daha fazla kazanç ve karlılık sağlamaya çalışacak. Operasyonel mükemmellikten sorumlu olacak ve bölgede büyük konuk deneyimleri yaşatmak için efor sarf edeceği belirtildi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, Hindistan, Intercontinental, Marvin Alballi, Ortadoğu,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları