Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

InterContinental’den Endonezya İçin Yeni Marka; Bintan

10 Ağustos, 2017 | 10:06

Intercontinental-endonezya

InterContinental Hotels Group, PT ile marka yönetim anlaşması imzaladı. Graha Agung Indahsentosa, Bintan markası adı altında, Endonezya’da iki otel kuracak.

2019 yılında açılan Holiday Inn Resort Bintan Lagoi Plajı ve Hotel Indigo Bintan Lagoi Beach, önemli bir körfez olan Lagoi Körfezi bölgesinde yer alacak. Her otel, farklı misafirlere hitap eden benzersiz hizmetler sunacaktır.

Çevredeki  yerel kültürü, karakterini ve tarihini yansıtacak şekilde tasarlanan Hotel Indigo markası, küresel bir otel markası tarafından vaat edilen kalite ve tutarlılıklar ile şık ve ilham verici bir butik deneyimi sunacak.

Holiday Inn, konuklarını seyahat ederken sevdikleri şeyleri daha fazla yapmaya teşvik etmek için sıcak bir hizmet ile konforlu bir orta ölçekli konaklama imkanı sunacak.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Holiday Inn Resort Bintan Lagoi, Hotel Indigo Bintan Lagoi Beach, InterContinental Hotels Group,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları