Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Instagram için dünyanın en uygun oteli Maldivler’de!

17 Nisan, 2018 | 12:25

instagram icin maldivler Anantara Kihavah oteli

Turizm cenneti Maldivler, Instagram için de en popüler destinasyon olmaya devam ediyor. Bir doğa harikası olan Maldivler’de yer alan Anantara Kihavah Tatil Köyü, çok “like” alan Instagram fotoğrafları için dünyanın en güzel oteli seçildi.

Turizm cenneti Maldivler, Instagram için de en popüler destinasyon olmaya devam ediyor. Bir doğa harikası olan Maldivler’de yer alan Anantara Kihavah Tatil Köyü, çok “like” alan Instagram fotoğrafları için dünyanın en güzel oteli seçildi.

Anantara Kihavah

Dünya çapında 120 bin kişinin oy verdiği, Luxury Travel Advisor adlı oluşum tarafından organize edilen yarışmada turizm cenneti Maldivler’deki Anantara Kihavah Tatil Köyü, veriler oyların neredeyse yarısına yakınını alarak dünyanın en “Instagrammable” oteli seçildi.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Maldivler Balayı Turları sizi bekliyor.

Instagrammable, Instagram’da yayınlanmaya değer fotoğrafları nitelemek için son zamanlarda popüler olan bir kelime.

Maldivler’deki Baa Atoll takımadalarında kurulan Anantara Kihavah Tatil Köyü artık özelliklerine “Dünyanın en Instagrammeble oteli” unvanını da eklemiş oldu.

Oteli çevreleyen deniz UNESCO World Biosphere Reserve listesinde

Maldivler’de bulunan Anantara Kihavah 80 lüks villadan oluşurken, su gözlem evi ve su altı restoranı ile de “Dünyanın en Instagrammeble oteli” unvanını almasında büyük rol oynadı.

Büyüklükleri 260 ile 2 bin 730 metrekare arasında değişen villalarda özel havuzların yanı sıra okyanus manzaralı küvetleri de bulunmakta.

Anantara Kihavah Maldivler plaj

Bu arada balayı çiftlerinin ilk tercihi Maldivler’de bulunan Anantara Kihavah’da fotoğraf fırsatları villalarla sınırlı değil.

Hint Okyanusu’nun muhteşem manzarasının yanı sıra su altı dünyasının o büyüleyici güzelliğinde bulunan mercan resifleri, kaplumbağalar, rengarenk tropik balıklar da insanları cezbeden ayrı bir unsur.

Anantara Kihavah’ın su altı restoranı ödüllü

Maldivlerin bu muhteşem oteli Anantara Kihavah’da bulunan su altı restoranında unutamayacakları bir deneyim yaşayan misafirler, birbirinden güzel deniz mahsullerini tadıp, Hint Okyanusu’nun müthiş yaşamını da yakından canlı olarak izleyebilmekte.

Maldivler Anantara Kihavah su alti restoran

Anantara Kihavah’ta yer alan ödüllü su altı restoranı Instagram tutkunlarının en sevdiği bölümlerin başında gelmekte.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anantara Kihavah Tatil Köyü, Baa Atoll, Balayı Adası, Hint Okyanusu, Instagram için en popüler yer, Instagrammable, Luxury Travel Advisor, Maldivler, Su altı restoranı, Turizm Cenneti Maldivler,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları