Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Innvista Hotels Belek’in Genel Müdürü Ülkay Atmaca : Eski Günlerimize geri dönmek istiyoruz

04 Kasım, 2017 | 11:36

Antalya’nın gözde turizm merkezi Belek’te yer alan Innvista Hotels Belek’in Genel Müdürü Ülkay Atmaca, Innvista Hotels olarak çalışmalarını ve turizmdeki gelişmeleri turizm yazarı Halil Öncü’ye değerlendirdi.

2017 yılında Rus sayısının beklenilenin üzerinde gerçekleştiğini ifade eden Atmaca, amaçlarının Avrupa’da eski günlerine dönmek olduğunu söyledi.

Antalya’nın buna çok ihtiyacı var!

Atmaca, “ Avrupa’da çok ciddi bir düşüş vardı. Ortadoğu’dan çok ciddi bir artış var. Ukrayna pazarında bir artış var. Amacımız bu arada Avrupa’da eski günlerimize geri dönmek olacak. Çünkü Antalya’nın buna çok ihtiyacı var. Bu arada BDT pazarında artışımızı sürdürmemiz gerekiyor. Avrupa ve Kuzey Avrupa’daki sayıların arttırılması gerekiyor. Başta İsrail olmak üzere Ortadoğu’dan da ciddi bir artış var. Bu pazarların da iyi değerlendirilmesi gerekiyor” dedi.

Otelimiz kışın da açık olacak!

Otellerini kışın açık tutma adına büyük bir çaba sarf ettiklerini dile getiren Ülkay Atmaca, “ Belek ve Kundu’daki otellerin açık olması nedeniyle bizde otelimizi açık tutma kararı verdik. Bununla ilgili başta Avrupa Pazarı olmak üzere çalışmalarımız devam ediyor. Toplantı grupları, golf, futbol ve spor turizmi adına çalışmalarımız var. 2017 kışını keyifle geçirip, 2018 sezonuna hazırlanmak istiyoruz. Kışın tanıtım çalışmalarımız olacak. Almanya’da birkaç Rodshow’a çıktık. Yine bunlarla birlikte birkaç tanesine daha katılacağız. Rus Pazarı, BDT Pazarı ile ilgili hazırlıklarımız devam ediyor. Ortadoğu ile ilgili ciddi bir talep var. Onları da değerlendiriyoruz. 2018 planlamamızı yaptık, hem bölge, hem tesis olarak bütün fuarlara katılmayı hedefliyoruz. 2018 sezonun un iyi geçmesi için kışı iyi değerlendirip kurumsal, bölgesel ve şehir anlamında 2018’i en iyi şekilde geçirmek istiyoruz” dedi.

Bölgemizde golf talebi çok yoğun!

Bölgede Golfe olan ilginin artarak devam ettiğini de ifade eden Ülkay Artmaca, “ Bölgemizde golf talebi çok yoğun. Bölgemiz Belek şu anda büyük turnuvalara ev sahipliği yapıyor. Golf çok ciddi ve önemli bir hale geldi. İlgi artarak devam ediyor. Golfe ilginin artıyor olması, daha iyi yolcunun, daha fazla golf severin ve daha çok medya temsilcisinin ilgi odağı haline gelmemizi sağlıyor. Golfe verilen desteğin artarak devam etmesi gerekiyor. Özellikle Belek ve Kundu’da başta Golf ve Futbol olmak üzere toplantılar ve seminerler konusunda ciddi çalışmalar var. Buda sonuçlarını verecektir diye düşünüyorum” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Belek, Golf, Innvista Hotels Belek, Turizm Haberleri, Ülkay Atmaca,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları