Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İngiltere’nin başkenti Londra’nın en yüksek oteli Shangri-La’da manzaralı tatil keyfi / Turizm Haberleri

25 Mart, 2014 | 14:30

Shangri-La-Hotel-Londra-Turizm

175 metre yüksekliği ile Avrupada rekor kıran “Shard” gökdeleninde bulunan Londra Shangri-La otelinde konaklama yaparak Britanya başkentinin keyfini gökyüzünden çıkarabilirsiniz.

202 lüks odası ile mayıs ayında açılan Londra Shangri-La müşterilerine hizmetin en iyisini sunuyor. Yağmurlu havası ile ünlü olan Londra’nın bulutlarını bile delen geçen yeni simgesi olan otelin genel direktörü Darren Gearing ” Biz müşterilerimize herşeyden önce en iyi manzarayı sunuyoruz ” diyor.

Londra Shangri-La Oteli daha önce sadece Asya ve ABD’de bulunan lüks otel standardını sunuyor

Londra Shangri-La Oteli daha önce sadece Asya ve ABD’de bulunan lüks otel standardını sunuyor

Otelin bulunduğu ” The Shard ” gökdeleni 2013 yılı Mayıs ayında açıldı, 175 metre yüksekliğinde ve 95 katlı olan “Shard”  Avrupa kıtasının en yüksek binası olarak açıldı. Gökdelende  ofisler , iş yerleri, eğlence mekanları mevcut 52. katta ise ” Sonsuzluk Havuzu ” denen mekan ise insanları büyülüyor.

Londra Shangri-La Otelinin restoranı eşsiz bir manzara keyfi sağlıyor

Londra Shangri-La Otelinin restoranı eşsiz bir manzara keyfi sağlıyor

52. kattan Sonra başlayan Shangri-La oteli ise lüksü ile göz kamaştırıyor. Doğu tarafındadaki odaları Londra’nın diğer ünlü gökdeleni ” Canary Warf ” ve Londra kulesini görüyor geceleri küçük bir New York havası veriyor. Mimarisinden kaynaklanan nedenler yüzünden odalarda bulunan gökyüzü pencereleri ise yatarken açık havadaymışsınız hissi geçirmenize sebep oluyor.

Londra’da yeni inşa edilen The Shard Gökdelenindeki Shangri-La otelinin odalarında hiç bir masraftan kaçınılmamış

Londra’da yeni inşa edilen The Shard Gökdelenindeki Shangri-La otelinin odalarında hiç bir masraftan kaçınılmamış

Tabi ki bu lüksün bir bedeli var odalar ortalama 540 Euro civarında iken 220 metrekarelik süper lüks suitin geceliği ise 24.000 Euro.

Konik bir şekilde dizayn edilen ” Shard ” gökdeleninde bazı katlarda sadec 7 oda bulunuyor buda otele daha samimi bir hava veriyor.

Mermerler, avizeler ve onbir asansör

Yeni inşa edilen The Shard gökdeleni Londra şehrinin yeni sembollerinden biri oldu

Yeni inşa edilen The Shard gökdeleni Londra şehrinin yeni sembollerinden biri oldu

” Shard ” binasının inşası hariç Shangri-La Hotel’in dizaynı yaklaşık 3 yıl sürdü ve her yerde cam, mermer ve kristal kullanıldı camlar Venedik’te antik cam sanatı uygulanarak yapıldı, kristaller ise Bohemya..

Londra Shangri-La otelinin en mütevazi odası bile inanılmaz bir konfor sunuyor

Londra Shangri-La otelinin en mütevazi odası bile inanılmaz bir konfor sunuyor

Bu arada 68, 69 ve 72. katlarda dışa açık özel platformlar yapıldı buralarda restoranlar ve kokteyl barlar bulunuyor sadec oteli ziyaret etmek için 30 Euro ödüyorsunuz. Shangri-La Hotel 1 milyonuncu müşteriye ömür boyu otelden yararlnam ödülü de sunuyor.

Shangri-La Hotel Thge Shard daha önce zengin Asya ülkeleri ve ABD’dedeki otellerde bulunan lüksü Avrupa kıtasına taşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İngiltere, İngiltere Başkent Londra, İngiltere Haberleri, İngiltere Londra Haberleri, İngiltere Londra Tatil, İngiltere tatil, İngiltere Turizm, Londra, Londra haberleri, Londra Lüks Tatil, Londra Manzaralı Tatil, Londra Shangri-La Oteli, Londra Shard Gökdeleni, Londra Tatil, Londra turizm, Londra2nın En Yüksek Oteli, shangri la oteli, Shangri-La Tatil Londra, Shangri-La'da Manzaralı Tatil, Shard Londra,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları