Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İngiltere’nin ‘Altın Vize’ uygulaması askıya alınıyor!

07 Aralık, 2018 | 11:34

İngiltere'nin 'Altın Vize' uygulaması askıya alınıyor!

AB ülkelerine yatırımcı çekmek amacıyla üst düzey yatırımcılara ve iş insanlarına oturum izni ve vatandaşlık hakkı sunan İngiltere, ‘Altın Vize’ uygulamasını askıya alıyor.

İngiltere, üst düzey yatırımcılara oturum izni ve vatandaşlık hakkı tanıyan ‘Altın Vize’ uygulamasını askıya almaya hazırlanıyor.

İngiltere’nin ‘Altın Vize’ uygulaması askıya alınıyor!

Bugün, yani 7 Aralık itibarı ile ‘Altın Vize’ uygulamasını askıya alacaklarını açıklayan İngiltere Göçmenlik Bakanı Carolin Nokes, bundan sonra kapılarının sadece İngiliz ekonomisine katkı sağlama niyetinde olanlara açık olacağını ifade etti.

‘Altın Vize’ olarak bilinen Tabaka 1 vizesi, İngiltere’ye 2 milyon strelin tutarında yatırım yapan kişilere veriliyordu. Vizeyi alan yatırımcılar 5 sene boyunca İngiltere’de oturum izni ve Schengen Bölgesi’nde serbest dolaşım hakkı kazanıyordu.

İngiltere hükümeti yeni düzenleme ile birlikte, yabancı iş insanlarının banka hesaplarına kapsamlı bir mali denetim ve vizenin her iki senede bir yenilenmesi şartını getiriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Altın Vize, Carolin Nokes, İngiltere, İngiltere Göçmenlik Bakanı, İngiltere hükümeti, Schengen Bölgesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları