Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İngiltere’deki turizm oskarını Türk oteli kazandı

08 Kasım, 2010 | 11:28

İstanbul’da bulunan Hotel Les Ottomans, Londra’da düzenlenen ‘Dünya Seyahat Ödülleri’ (World Travel Awards) töreninde turizm sektörünün oskarı olarak bilinen ‘Dünyanın En İyi Suite ve Spa Oteli’ ödülünü kazandı.

Dünya Seyahat Ödülleri, Londra’da Marriot Hotel’de düzenlenen bir gecede sahiplerini buldu. Hotel Les Ottomans, dünya çapında çok sayıda önemli butik otellerin yer aldığı aday listesinde zirveye ulaştı.

World Travel Awards-WTA, turizm sektörünün global düzeyde en kapsamlı ve en prestijli ödül törenleri arasında gösteriliyor. Dünya genelinde 160 ülkeden 183 bin profesyonel turizm acentasının oylarıyla belirlenen ödül töreni, 17 yıldır aynı istikrarla turizm dünyasının nabzını tutuyor.

Hotel Les Ottomans’ın sahibi Ahu Kerimoğlu Aysal, Cihan’a yaptığı açıklamada, “Uçuyorum, gerçekten çok mutluyum. Mutluluktan havalara uçuyorum. Bu ödülü vatanıma ve milletime götürüyorum. Şimdi dünyanın en iyi butik oteli ödülünü kazanmış bulunuyoruz” dedi.

Hotel Les Ottomans, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından da takdir belgesiyle ödüllendirilmişti. Kurumun aldığı ödüller sırasıyla şöyle:

Avrupa’nın En İyi Butik Oteli (Europe’s Leading Boutique Hotel)- World Travel Awards 2010

Avrupa’nın En İyi Butik Oteli (Europe’s Leading Boutique Hotel) – World Travel Awards 2009

Dünyanın En İyi Suite ve Spa Oteli – World Travel Awards 2007

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahu Kerimoğlu Aysal, Avrupa'nın En İyi Butik Oteli, Dünyanın En İyi Suite ve Spa Oteli, Hotel Les Ottomans, İngiltere, İngiltere Hotel Les Ottomans, İngiltere Turizm Oskarları, İngiltere Türk Oteli, Kültür ve Turizm Bakanlığı, World Travel Awards, World Travel Awards 2010,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları