Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İngiltere’deki turizm oskarını Türk oteli kazandı

08 Kasım, 2010 | 11:28

İstanbul’da bulunan Hotel Les Ottomans, Londra’da düzenlenen ‘Dünya Seyahat Ödülleri’ (World Travel Awards) töreninde turizm sektörünün oskarı olarak bilinen ‘Dünyanın En İyi Suite ve Spa Oteli’ ödülünü kazandı.

Dünya Seyahat Ödülleri, Londra’da Marriot Hotel’de düzenlenen bir gecede sahiplerini buldu. Hotel Les Ottomans, dünya çapında çok sayıda önemli butik otellerin yer aldığı aday listesinde zirveye ulaştı.

World Travel Awards-WTA, turizm sektörünün global düzeyde en kapsamlı ve en prestijli ödül törenleri arasında gösteriliyor. Dünya genelinde 160 ülkeden 183 bin profesyonel turizm acentasının oylarıyla belirlenen ödül töreni, 17 yıldır aynı istikrarla turizm dünyasının nabzını tutuyor.

Hotel Les Ottomans’ın sahibi Ahu Kerimoğlu Aysal, Cihan’a yaptığı açıklamada, “Uçuyorum, gerçekten çok mutluyum. Mutluluktan havalara uçuyorum. Bu ödülü vatanıma ve milletime götürüyorum. Şimdi dünyanın en iyi butik oteli ödülünü kazanmış bulunuyoruz” dedi.

Hotel Les Ottomans, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından da takdir belgesiyle ödüllendirilmişti. Kurumun aldığı ödüller sırasıyla şöyle:

Avrupa’nın En İyi Butik Oteli (Europe’s Leading Boutique Hotel)- World Travel Awards 2010

Avrupa’nın En İyi Butik Oteli (Europe’s Leading Boutique Hotel) – World Travel Awards 2009

Dünyanın En İyi Suite ve Spa Oteli – World Travel Awards 2007

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahu Kerimoğlu Aysal, Avrupa'nın En İyi Butik Oteli, Dünyanın En İyi Suite ve Spa Oteli, Hotel Les Ottomans, İngiltere, İngiltere Hotel Les Ottomans, İngiltere Turizm Oskarları, İngiltere Türk Oteli, Kültür ve Turizm Bakanlığı, World Travel Awards, World Travel Awards 2010,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları