Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İngiltere Spor ve Turizm Bakanı Robertson Türkiye’de

19 Şubat, 2013 | 15:55

İngiltere Spor ve Turizm Bakanı Robertson Türkiye'de İngiltere Spor ve Turizm Bakanı Robertson Ankara’da…

İngiltere Spor ve Turizm Bakanı Hugh Robertson ve beraberindeki heyet Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ı ziyaret etti.

Kılıç, ”İngiltere Spor Bakanı’nın desteği ile Londra 2012’den daha iyi bir organizasyon gerçekleştireceğimize inanıyoruz” dedi.

Bakan Kılıç, İngiltere Spor ve Turizm Bakanı Hugh Robertson ile makamında görüştü. İngiliz Bakan’ın kendisiyle 2012 Londra Olimpik ve Paralimpik Oyunları’ndaki deneyimlerini paylaştığını belirten Kılıç, ”Londra 2012 Yaz Olimpiyatları’nda kusursuz diyebileceğimiz bir organizasyona bütün milletçe tanıklık ettik. İngiltere Spor Bakanı’nın desteği ile Londra 2012’den daha iyi bir organizasyon gerçekleştireceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

Bakan Robertson’un Lonra’da da dostluğunu gördüğüne değinen Kılıç, ”Bundan sonraki süreçte deneyim anlamında da dostluğumuz devam edecek” ifadesini kullandı.

İngiliz Bakan Robertson da Türkiye’nin spor için heyecan verici bir dönemden geçtiğini dile getirerek, beraberinde uzmanlardan oluşan bir heyet getirdiğini ve Türkiye’nin olimpiyat hedefine ulaşmasında ellerinden gelen her türlü desteği vereceklerini söyledi.

2020 Olimpiyatları’na ev sahipliği yapacak ülkenin belli olacağı eylül ayına kadar Türkiye’nin önünde 6 aylık süreç bulunduğunu hatırlatan Robertson, ”İstanbul’un 2020 Olimpiyatları için şansı oldukça iyi. Bu süreç, kulis çalışmaları için çok önemli olacak” dedi.

Robertson, Sheraton Otel’deki seminerin ardından Altındağ ilçesindeki Polisamca İlköğretim Okulu’nu ziyaret edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2020 Olimpiyatları, Ankara, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Hugh Robertson, İngiltere Spor Bakanı, İngiltere Spor Bakanı ankara, İngiltere Spor ve Turizm Bakanı, İngiltere Spor ve Turizm Bakanı Hugh Robertson, İngiltere Spor ve Turizm Bakanı Robertson, İstanbul 2020 Olimpiyatları, Olimpiyat,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları