Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İngiltere Spor ve Turizm Bakanı Robertson Türkiye’de

19 Şubat, 2013 | 15:55

İngiltere Spor ve Turizm Bakanı Robertson Türkiye'de İngiltere Spor ve Turizm Bakanı Robertson Ankara’da…

İngiltere Spor ve Turizm Bakanı Hugh Robertson ve beraberindeki heyet Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ı ziyaret etti.

Kılıç, ”İngiltere Spor Bakanı’nın desteği ile Londra 2012’den daha iyi bir organizasyon gerçekleştireceğimize inanıyoruz” dedi.

Bakan Kılıç, İngiltere Spor ve Turizm Bakanı Hugh Robertson ile makamında görüştü. İngiliz Bakan’ın kendisiyle 2012 Londra Olimpik ve Paralimpik Oyunları’ndaki deneyimlerini paylaştığını belirten Kılıç, ”Londra 2012 Yaz Olimpiyatları’nda kusursuz diyebileceğimiz bir organizasyona bütün milletçe tanıklık ettik. İngiltere Spor Bakanı’nın desteği ile Londra 2012’den daha iyi bir organizasyon gerçekleştireceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

Bakan Robertson’un Lonra’da da dostluğunu gördüğüne değinen Kılıç, ”Bundan sonraki süreçte deneyim anlamında da dostluğumuz devam edecek” ifadesini kullandı.

İngiliz Bakan Robertson da Türkiye’nin spor için heyecan verici bir dönemden geçtiğini dile getirerek, beraberinde uzmanlardan oluşan bir heyet getirdiğini ve Türkiye’nin olimpiyat hedefine ulaşmasında ellerinden gelen her türlü desteği vereceklerini söyledi.

2020 Olimpiyatları’na ev sahipliği yapacak ülkenin belli olacağı eylül ayına kadar Türkiye’nin önünde 6 aylık süreç bulunduğunu hatırlatan Robertson, ”İstanbul’un 2020 Olimpiyatları için şansı oldukça iyi. Bu süreç, kulis çalışmaları için çok önemli olacak” dedi.

Robertson, Sheraton Otel’deki seminerin ardından Altındağ ilçesindeki Polisamca İlköğretim Okulu’nu ziyaret edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2020 Olimpiyatları, Ankara, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Hugh Robertson, İngiltere Spor Bakanı, İngiltere Spor Bakanı ankara, İngiltere Spor ve Turizm Bakanı, İngiltere Spor ve Turizm Bakanı Hugh Robertson, İngiltere Spor ve Turizm Bakanı Robertson, İstanbul 2020 Olimpiyatları, Olimpiyat,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları