Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İngiltere’deki ‘en iyi Türk firması’: Türk Hava Yolları

28 Ekim, 2010 | 15:48

İngiltere’de Business Network Derneği tarafından düzenlenen ‘En Başarılı Türkler Yarışması’ nda kazananlar Londra’da düzenlenen gecede ödüllerini aldılar.

Ödül törenine Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, AK Parti Genel Başkan Yardımıcısı Necati Çetinkaya, AK Parti Erzurum Milletvekili Fazilet Çığlık, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Türkiye’nin Londra Büyükelçisi Ünal Çeviköz, Başkonsolos Ahmet Demirok, İngiliz Parlamentosu’nun üst kanadı Lordlar Kamarası üyesi Kıbrıslı Türk Barones Meral Ece, Liberal Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Simon Hughes, Lord Sheikh ve Business Network Derneği Başkanı Mehmet Sait Uludağ olmak üzere yerli ve yabancı çok sayıda önemli isim katıldı.

İngiltere’de iş yapan ‘en iyi Türk firması’ olarak Türk Hava Yolları (THY) seçildi. Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Güney Afrika , Kuzey ve Güney Amerika’ya kadar uzanan bir uçuşağına sahip oaln Türk Hava Yolları son yıllardaki yükselişini sürdürüyor.

Türk Hava Yolları son zamanlardaki dev anlaşmaları ve sponsorlukları ile de bir dünya markası olmayı başardı. THY, FC Barcelona ve Manchester United futbol kulüpleri ile sözleşme imzalamış ve Barcelona ile Manchester United’ın resmi havayolu taşıyıcısı olmuştu.Ayrıca ülkemizde Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un ve Yunanistan basketbol liginden Maroussi’nin de sponsorudur. THY bu sponsorluklar ile Avrupa’daki etkinliğini arttırarak şirketler sıralamasında ilk 3’e yerleşmeyi hedeflemiş ve bunu 2010 yılında gerçeğe dönüştürdü.

Türk Hava Yolları’nın yanı sıra diğer katogorilerde ödül alanlar ise şöye;

En başarılı kadın girişimci: Zeynep Turudi, En başarılı işkadını: Sadiye Arslan, En başarılı profesyonel idareci: Aisha İzzet, Global anlamda en başarılı Türk: Hüseyin Özer, En başarılı öğrenci: Jeyda İbrahim, En başarılı işadamı: Hakkı Tatar, En başarılı şirket: Anatolian Sky Holidays, En başarılı akademisyen: Şevket Pamuk, En çok desteklenen Britanyalı: Boris Johnson (Londra Belediye Başkanı), En başarılı doktor Ali Rıza Sever, En başarılı finansçı: Münir Tatar, Jüri özel ödülü: Can Yeğinsu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
EN İyi Havayolu Türk Hava Yolları, İngiltere Business Network Derneği, Opet Türk Hava Yolları Kampanyası, THY, THY Sponsorluk, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Bilet, Türk Hava Yolları HAberleri, Türk Hava Yolları İngiltere En İyi Firma, Türk Hava Yolları Ödül, Türk Hava Yolları Satış, Türk Hava Yolları Sponsorları, Türk Hava Yolları Uçağı, Türk Hava Yolları Uçuşları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları