Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İngilizler havalimanlarındaki kuyruğu azaltmak için adım atıyor

24 Şubat, 2018 | 15:46

İngilizler havalimanlarindaki kuyrugu azaltmak

İngiliz hükümeti, havalimanlarında kuyruğu azaltmak ve daha iyi güvenlik taraması yapmak adına atım atıyor. İngiliz hükümeti bu konuda 9.5 milyon TL bütçe ayırdı.

İngiliz hükümeti, havalimanlarındaki kuyukları azaltmak ve daha iyi güvenlik kontrolü sağlamak amacıyla planlanan 8 projeye 1.8 milyon pound (9.5 milyon TL) kaynak ayırdı.

Geliştirilen bu 8 projeyle yolcular, havalimanlarındaki güvenlik noktalarından üzerlerinde bulunan ayakkabı, montgibi eşyaları artık çıkarmadan geçebilecekler.

İngilizler, sağlanan fonla, özel ayakkabı tarama sistemi, genel tarama sistemi, yolcuların ceket, mont gibi kıyafetlerini çıkarmadan kontrolden geçebilecekleri bir güvenlik sistemi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

İngiltere Havacılık Bakanı Baroness Sugg konu üzerine “Onıvatif güvenlik projelerine yaptığımız 1.8 milyon pound destekle, yolcular için daha güvenli ve sorunsuz bir yolculuk ortamı sağlamayı amaçlamaktayız.” açıklamasında bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havalimanlarındaki kuyruk, İngiliz hükümeti, İngiltere Havacılık Bakanı Baroness Sugg,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları