Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İngilizler, 2018’de Türkiye’ye Yapacağı Turları İki Katına Çıkartacak

21 Temmuz, 2017 | 16:40

İngilizler Jet2

İngiliz Jet2.com ve Jet2 Holidays, müşteri talebinde yaşanan artış nedeniyle, önümüzdeki yıl Türkiye’ye yapacakları yaz programını yaklaşık iki katına çıkaracaklarını açıkladı. Böylece önümüzdeki sezona 70 bin ek koltuk eklenecek.

İngilizler, 2018’de Türkiye’ye Yapacağı Turları İki Katına Çıkartacak

Mayıs ayında başlaması beklenen programda haftalık Antalya, Bodrum ve Dalaman uçuşlarına toplam altı tane tarifeli sefer eklenecek. Şirket yoğun sezonda İngiltere’nin dokuz farklı bölgesinden Türkiye’ye haftalık 43 uçuşa kadar çıkabilecek.

2018 sezonunda uçuşlarına 70 bin ek koltuk koyacak olan Jet2.com’un Antalya kapasitesi yüzde 115, Bodrum kapasitesi yüzde 144, Dalaman kapasitesi de yüzde 56 artış gösterecek. Jet2.com ve Jet2 Holiday CEO’su Steve Heapy, Türkiye’nin müthiş bir iklime sahip ve harika beldelerin bulunduğu bir yer olduğunu ifade ederek, “Yaz 2018 programımızı sunduğumuzdan beri rezervasyonlarda büyük bir artış yaşadık. Bu nedenle Türkiye programlarımızın sayısını artırmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Umarız bu program sayesinde Türkiye ile büyük bir başarı hikayesi gerçekleştiririz.” dedi.

Kaynak; 1

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İngilizler, Jet2 Holidays, Jet2.com, Türkiye Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları