Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İngiliz Yazardan “Türkiye”ye Seyahat Çağrısı

08 Haziran, 2017 | 14:58
Emma Thompson Independent

Emma Thompson Independent

 

İngiliz Independent Gazetesi Seyahat Yazarı Thompson, İngilizlere “Türkiye”ye Seyahat Çağrısı Yaptı

İngiliz Independent gazetesinin seyahat yazarı Emma Thompson’ın köşesinde “Türkiye’ye tatile gidin” çağrısı turizmcileri sevindirdi. Türkiye seyahatinin izlenimlerini köşesinde paylaşan Thompson yazısında, özellikle Fethiye ve çevresinde yer alan Likya yolu, tarihi Kayaköy, Pınara Antik Kenti ve doğa sporlarını ön plana çıkardı. Thompson’ın Fethiye’yi övdüğü yazı, ilçedeki turizmcileri mutlu etti.

 

 

Fethiye Türkiye

Fethiye Türkiye

 

Fethiye Otelciler Birliği (FETOB) Başkanı Bülent Uysal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye’de geçen yıl terör olayları ve darbe girişimi nedeniyle turizmde kötü bir yılın ardından yeni sezondan umutlu olduklarını dile getirdi. Fethiye’nin 55 bin yatak kapasitesiyle yıllık ortalama 1 milyon 250 bin turisti ağırladığını bildiren Uysal; “Bölgeye ağırlıklı olarak ingiliz turistler geliyor. Fethiye, Babadağ, Ölüdeniz, Kayaköy, tarihi Likya yolu gibi ünlü tarihi ve doğal güzellikler bünyesinde barındırıyor. Independent yazarı Emmma Thompson’ın köşesinde Fethiye’yi yazması bizleri gururlandırdı ve sevindirdi.”dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emma Thompson, Fethiye, Independent, İngiliz Yazar, Türkiye,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları