Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İngiliz Yatçılar Kemer Marina’da

25 Eylül, 2013 | 11:16

İngiliz Yatçılar Kemer Marina'da İngiltere’de 1880 yılında kurulan ve dünyanın en eski Yat ve Yelken Kulüplerinden birisi olan İngiliz Kraliyet Yat ve Yelken Kulübü ( RCC ) ilk defa Kemer Marina’da.

Kulübe bağlı olarak düzenledikleri yat Rallisi ile Kemer’e gelen 13 yatta bulunan 80 tane yatçı iki gün boyunca konaklayacak. Marinada konaklayan 13 yatta bulunan 80 tane yatçı için Navigator Restaurant’ta bir hoş geldiniz kokteyli düzenlendi.

Düzenlenen kokteyle Turizmci İş Adamı Özgür Kurga da katıldı. Kemer ve Bölgesini Kemer’e gelen İngiliz Kraliyet Kılübü üyelerine anlatan Kurga, “ Kemer Marina’da İngiliz yatçı dostlarımızı ağırlıyoruz. 1880 yılında İngiltere’de kurulan dünyanın en eski Yat ve Yelken Kulübü olan İngiliz Kraliyet Yelken Kulübü ile gelen İngiliz misafirlerimize Kemeri anlattık. Her şeyden çok memnun kaldılar. Bundan sonra da Kemer’e geleceklerini söylediler” dedi.

Kemer Marina Müdürü Levent Tokaç ise yaptığı açıklamasında, “ Bu organizasyonlar Kemer marinamız için çok önem taşıyor. Özellikle İngiliz yat ve yatçılarını Kemer’de görmek bizim ana hedeflerimiz arasında. İngiliz Yat ve Yelken Kulübünün amacı, bölgedeki marinaları tanımak ve İngiltere’de bu marinaları tanıtmak olacak. Marinamıza geldikleri andan itibaren kendilerinin övgülerini almaktayız. Bu da bizi çok mutlu ediyor. Bu aynı zamanda yatçılığı da geliştirme adına bir fırsat olarak görmekteyiz. Amacımız vereceğimiz hizmet ve ile onarlı burada daha fazla ağırlamak olacak” dedi.

Halil ÖNCÜ-KEMER

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İngiliz Kraliyet Yelken Kulübü, İngiliz Yatçılar, İngiliz Yatçılar Kemer, İngiliz Yatçılar Kemer Marina, İngiliz Yatçılar Kemerde, Kemer, Kemer Marina, Kemer Marina Müdürü Levent Tokaç, Londra, Navigator Restaurant, Özgür Kurga,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları