Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İngiliz turizm şirketi Thomas Cook: Arap Baharı bizi çok kötü etkiledi

14 Aralık, 2011 | 15:44

İngiliz turizm şirketi Thomas Cook: Arap Baharı bizi çok kötü etkiledi / Turizm Haberleri

Yılın ilk üç çeyreğinde 398 milyon sterlin zarar ettiğini açıklayan İngiliz turizm şirketi Thomas Cook, bunu Ortadoğu ve Kuzey Afrika’daki devrimler sebebiyle bu ülkelere yapılan rezervasyonların iptal edilmesine bağladı.

İngiliz turizm şirketi Thomas Cook, müşterilerinin birçoğunun tatil paketi satın almak için interneti tercih etmesi sebebiyle, önümüzdeki yıl içinde 200 şubesini kapatacağını ve buna bağlı olarak yaklaşık bin kişinin işine son verebileceğini açıkladı.

Thomas Cook ‘un CEO’su Sam Weihagen, 2011 yılının kendileri için “çok zorlu” bir yıl olduğunu ve birçok olumsuz durumla karşı karşıya kaldıklarını belirtti.

170 yıllık geçmişiyle İngiltere’nin en köklü seyahat firmalarından biri olan Thomas Cook, yıllık ortalama 22 milyon tatil paketi satışı yapıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arap Baharı, Arap Baharı turizm, İngiliz Thomas Cook, İngiliz turizm şirketi Thomas Cook, İngiltere, İngiltere Thomas Cook şirketi, Sam Weihagen,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları