Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İngiliz turizm şirketi Thomas Cook: Arap Baharı bizi çok kötü etkiledi

14 Aralık, 2011 | 15:44

İngiliz turizm şirketi Thomas Cook: Arap Baharı bizi çok kötü etkiledi / Turizm Haberleri

Yılın ilk üç çeyreğinde 398 milyon sterlin zarar ettiğini açıklayan İngiliz turizm şirketi Thomas Cook, bunu Ortadoğu ve Kuzey Afrika’daki devrimler sebebiyle bu ülkelere yapılan rezervasyonların iptal edilmesine bağladı.

İngiliz turizm şirketi Thomas Cook, müşterilerinin birçoğunun tatil paketi satın almak için interneti tercih etmesi sebebiyle, önümüzdeki yıl içinde 200 şubesini kapatacağını ve buna bağlı olarak yaklaşık bin kişinin işine son verebileceğini açıkladı.

Thomas Cook ‘un CEO’su Sam Weihagen, 2011 yılının kendileri için “çok zorlu” bir yıl olduğunu ve birçok olumsuz durumla karşı karşıya kaldıklarını belirtti.

170 yıllık geçmişiyle İngiltere’nin en köklü seyahat firmalarından biri olan Thomas Cook, yıllık ortalama 22 milyon tatil paketi satışı yapıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arap Baharı, Arap Baharı turizm, İngiliz Thomas Cook, İngiliz turizm şirketi Thomas Cook, İngiltere, İngiltere Thomas Cook şirketi, Sam Weihagen,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları