Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İngiliz turist otel odasında ölü bulundu

11 Eylül, 2009 | 16:20

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde bir İngiliz turist kaldığı otel odasında ölü bulundu.

Uzun süredir ilaç tedavisi gören turistin rahatsızlığından dolayı ölmüş olabileceği belirtildi.

Alınan bilgiye göre, bir süre önce tatil için Kuşadası’na gelen İngiliz uyruklu A.P.H. isimli turist dün gece 00:45 sıralarında otel çalışanları tarafından odasında yerde yatar durumda bulundu. Otel görevlileri olayı 112’ye bildirirken, olay yerine gelen 112 ekipleri şahsın öldüğünü tespit etti.

Turistin öldüğü tespit edilmesi üzerine olay yerine çağrılan polis ekipleri İngiliz turistin oda arkadaşı olduğu öğrenilen G.C’nin ifadesine başvurdu. İfadesinde A.P.H. ile Kuşadası’na ilk geldiği günden beri oda arkadaşlığı yaptığını belirten G.C. oda arkadaşının geldiği günden beri karnı ağrıdığını ve bu şikayet nedeniyle eczaneden aldığı ilaçları kullandığını söyledi. Olay gecesi A.P.H’yi oda da bırakarak yemeğe çıktığını kaydeden G.C, başka bir şey bilmediğini söyledi.

Cumhuriyet Savcılığı tarafından el konulan olayla ilgili başlatılan soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cumhuriyet Savcılığı, Kuşadası Egeports, Kuşadası Oteller, Kuşadası Otelleri, Kuşadası Turist, Kuşadası Turist Öldü, Kuşadası turizm, Yunan Adaları, Yunan Adaları Turist, Yunanistan turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları