Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İngiliz model Karayipler’de tatil yaparak stres attı

24 Ekim, 2013 | 18:11

Kate-Moss-karayip-tatil Dünyaca ünlü İngiliz model Kate Moss, Karayipler’de tatil yaparak stres atıyor.

Karayip sahillerinde güneşin tadını çıkaran Moss, geleneğini bozmadı ve burada da üstsüz olarak paparazzilere yakalandı.

İngiliz Vogue’da editörlük yapmaya başlayacak 39 yaşındaki top model, formunu korumak için Atlantik Okyanusu’nda kürek çekmeyi de ihmal etmedi.

Kızı Lila Grace ile tatilde olan Moss, daha önce de Fransa’nın güneyinde tatil yaparken üstsüz güneşlenmiş ve paparazziler tarafından görüntülenmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atlantik Okyanusu, İngiliz model, İngiliz model Kate Moss, Karayip, Karayip Denizi, Karayip sahilleri, Karayip tatili, Karayipler, Karayipler Bölgesi, Kate Moss, Kate Moss karayip tatili, Kate Moss tatil,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları