Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

INFLOW Travel Summit Seyahat Fenomenleri İstanbul’da

18 Nisan, 2017 | 11:23
INFLOW Travel Summit

INFLOW Travel Summit

Gezdikleri Yerleri Dolaşan Ve Fotoğraf, Video, Tavsiye Yazıları Paylaşan Dünyaca Ünlü INFLOW Travel Summit Seyahat Fenomenleri İstanbul’da

Turizmcilerin beklediği gün geldi ve gittikleri ülkeyi, şehri, bölgeyi milyonlara tanıtan, toplamı pek çok ülke nüfusunu aşan takipçi sayıları ile pek çok bölgenin turizm kaderini etkileyen seyahat bloggerları, içerik yaratıcıları ve sosyal medya fenomenleri INFLOW Travel Summit organizasyonu sayesinde İstanbul’da bir araya geldi.

Dünya Üzerinde 66 Milyon Seyahatsever

Yeni yıla büyük umutlarla başlayan seyahat severler Turizm sektörü tarafından büyük heyecan ile beklenen INFLOW Travel Summit başladı. Bugün başlayan ve yarın da devam edecek olan etkinlik turizm dünyasını da bir araya getiriyor. Dünyaca ünlü seyahat bloggerları, içerik yaratıcıları ve sosyal meday fenomenlerinden oluşan INFLOW ‘nin konuşmacıları, farklı mecralarda en iyi 50 isim arasına girmiş kişiler arasından belirlendi. Yalnızca bu platform üzerinde 66 milyon kişiyle etkileşime giren konuşmacı ve katılımcıların, turizme önemli bir katkı sunması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
INFLOW Travel Summit, İstanbul,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları