Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Index Uluslararası Dizayn Fuarı Dubai’de başlıyor

08 Mayıs, 2015 | 06:30

Index 25.Uluslararası Dizayn Fuarı,  18-21 Mayıs 2015 tarihleri arasında Dubai’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

DMG Events tarafından organize edilen, bireysel katılımı TG Ekspo Grubu tarafından gerçekleştirilen Index 25.Uluslararası Dizayn Fuarı 18-21 Mayıs 2015 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Dubai’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

İç dekorasyon, mobilya, bahçe mobilyası, ev tekstili, aydınlatma ve tasarım konularında Ortadoğu’nun en büyük ve en geniş katılımlı organizasyonu konumundaki Index Uluslararası Dizayn Fuarı, 23.000’den fazla ziyaretçisini 45.000 m2 alan üzerine kurulu Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde ağırlıyor. 25. yıl dönümünü kutlayan etkinlik, her yıl olduğu gibi bu yıl da mobilya ve iç dekorasyon sektörlerinden uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedefliyor.

Sektöre ait son yeniliklerin ve yeni ürünlerin izlenme fırsatının yakalanacağı fuarda dünya lideri birçok firma ürünlerini sergileme fırsatı buluyor. Index 2015, sektörün performansını ve ihracat gücünü sergileyeceği bir platform olmakla birlikte trendlerin de belirleneceği bir organizasyon olarak öne çıkıyor. Eğitim ve sağlık alanlarında kullanılan son teknoloji ürünlerin de sergileneceği fuar, hem sektör profesyonelleri için hem de tasarıma ilgi duyan ziyaretçiler için benzersiz bir deneyim ve kaçırılmaması gereken bir etkinlik anlamına geliyor.

Bu yıl 25. si düzenlenecek olan Dubai Index Uluslararası Dizayn Fuarı’na Türk firmaları yoğun ilgi gösteriyor. Türkiye temsilciliği TG Ekspo Grubu tarafından gerçekleştirilen Index 2015 Uluslararası Dizayn Fuarı’ na Türkiye’den Bykepi Mobilya, Çilek Mobilya, Enne Mobilya, İdeal Home gibi önemli firmalar katılım gösteriyor. Türk firmalarını uluslararası firmalarla aynı platformda buluşturan TG Ekspo, katılımcılarına yeni pazarlara girme imkanı vererek Ortadoğu ve Kuzey Afrika’ nın da kapılarını aralıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
aydınlatma, bahçe mobilyası, Dizayn Fuarı, Dizayn Fuarı dubai, Dubai, Dubai fuar, Dubai Fuarları, Dubai Turu, ev tekstili, İç dekorasyon, Index, Index Uluslararası Dizayn Fuarı, mobilya, Uluslararası Dizayn Fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları