Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Independent: Türkiye’de Tatil Yapın

17 Mayıs, 2017 | 14:35
Independent: Türkiye’de Tatil Yapın

Independent Ege Sahillerinde Tatil Yapın

İngiltere’de yayın yapan Independent Gazetesi, okuyucularına Türkiye’de tatil yapmalarını önerdi.

İnternet üzerinden yayın yapan Independent Gazetesi, tatil için geçen yıl Türkiye’yi tercih edenlerin sayısının düştüğünü belirttiği haberinde ülkemize gelmeyenlerin Ege’nin güzelliklerinden mahrum kaldığını yazdı.

Seyahat yazarı Emma Thomson’ın imzasını taşıyan yazıda, seyahat planı yapan İngilizlere bu yaz tatil için Türkiye’ye gitme çağrısı yapıldı. Thomson yazısının bir bölümünde Fethiye ve çevresiyle ilgili bilgiler aktarıp ülkenin güney batısında nerelerin ziyaret edilmesi gerektiğini anlatıyor.

Bölgede yapılabilecek yamaç paraşütü, bisikletle dağ gezisi, su kayağı gibi aktiviteleri ön plana çıkaran yazar, Pınara antik kenti, organik ürün pazarları gibi kültürel etkileşimlerden de bahsediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Independent, Seyahat, Türkiye,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları