Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İnci Adası’nda yeni bir Ritz-Carlton‏

10 Ekim, 2013 | 11:03

panama-inci-adasi The Ritz-Carlton Hotel Company, L.L.C., Panama’da bulunan İnci Adası’nda yeni bir Ritz-Carlton rezerve oteli açmaya hazırlanıyor.

Panama’nın 72 kilometre güneyinde yer alan, eski adıyla Pedro Gonzalez olarak bilinen özel bir ada olan İnci Adası, dünyanın biyo-çeşitliliği en yüksek deniz ortamı, göz kamaştıran masmavi suları ve balta girmemiş tropik ormaları ile biliniyor.

The Ritz-Carlton Hotel Company, L.L.C., Reserve otelinde, birinci sınıf marina, dalış ve balıkçılık köyü, binicilik merkezi, bir spa, özel plaj kulübü, üç yüzme havuzu ve üç restoran bulunacak.

Dolphin Capital Investors’ın Kurucu Ortağı Pierre Charalambides, otelle ilgili olarak “The Ritz-Carlton’la birlikte büyüleyici biçimde bakir kalmış özel bir ada olan İnci Adası’na seçkin bir Reserve tesis sağlamaktan onur duyuyoruz. Bu proje, korumaya çalıştığımız tarihi miras ve doğal güzelliklerden esinlenilmiş muhteşem bir rüyayı gerçeğe dönüştürecek” dedi.

Grupo Eleta’nın CEO’su Guillermo de Saint Malo Eleta ise “Etrafında yer alan el değmemiş doğal mirasa tamamıyla bağlı kalacak böylesine nefes kesici bir yer sunabildiğimiz için oldukça memnunuz. İnci Adası’nı Latin Amerika‘nın en lüks tatil yerlerinden birisine dönüştüreceğine inandığımız, dünya çapında lider bir marka olan ve yönetim şirketi olarak tercih ettiğimiz The Ritz-Carlton ile anlaşma yapmış olmak bizi sevindiriyor” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dolphin Capital Investors, Grupo Eleta, İnci Adası, İnci Adası nerde, İnci Adası otel, İnci Adası panama turu, Panama, panama haberleri, Panama İnci adası, Panama otelleri, Panama Turu, Ritz-Carlton otelleri, The Ritz-Carlton, The Ritz-Carlton Hotel Company,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları