Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İmparator Neron’un döner yemek odası günışığına çıktı

01 Ekim, 2009 | 17:09

Neron oda Roma İmparatoru Neron’un efsanelere konu olan döner yemek odası arkeologlar tarafından İtalya’nın başkenti Roma’da ortaya çıkarıldı.

Oda, Roma’daki Palatin Tepesi’nde yer alan ve Latince ismi Domus Aurea olan 1’inci yüzyıla ait Altın Saray’daki kalıntılar arasında keşfedildi.

Arkeoloji ekibinin başkanı Francoise Villedieu, yemek odasının dört metre çapında bir sütunla desteklendiğini belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Domus Aurea, Francoise Villedieu, İmparator Neron, İmparator Neron'un yemek odası, İtalya, İtalya Haberleri, İtalya Kültür Turları, İtalya otelleri, İtalya turizm, İtalya Turları, İtalya Turu, Palatin Tepesi, Roma Altın Saray, Roma Kültür Turları, Roma Tur, Roma Turizm, Roma turları, Roma Turu, Turizm, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları