Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İlker Aycı’nın açıklamaları Hindistan basınında

09 Eylül, 2016 | 06:55

İlker Aycı Hindistan İstanbul’da yabancı gazetecileri ağırlayan THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’nın açıklamaları Hindistan basınında da yer buldu.

Geçtiğimiz günlerde 18 ülkeden 120 gazeteci, televizyoncu ve sosyal medya yazarını İstanbul’da ağırlayan HY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’nın, düzenlediği toplantıda Hindistan pazarına yönelik açıklamaları 800 bin tiraja sahip gazete tarafından okuyuculara duyuruldu

Hindistan’da İngilizce olarak yayınlanan “Economic Times” gazetesi, THY’nin Hindistan pazarında büyümek ve daha fazla şehre uçmak istediği belirtti. Gazete ayrıca, İstanbul’da yabancı gazetecileri ağırlayan THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’nın açıklamalarına yer verdi.

Açıklamalarında Hindistan’da halihazırda Mumbai ve Delhi şehirlerine uçtuklarını belirten İlker Aycı, “Hindistan bizim için çok önemli bir pazar. Bangalore, Haydarabad ve Chennai şehirlerine de uçmak istiyoruz ancak uçuş hakkı alma konusunda sıkıntı yaşıyoruz” demişti.

2004 yılından beri Hindistan’a uçan THY, günde bir kez Delhi ve Mumbai’ye sefer düzenliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Delhi, Economic Times, Economic Times Hindistan, Economic Times india, Economic Times THY, Hindistan, İlker Aycı, İlker Aycı hindistan, İlker Aycı THY, Mumbai, THY,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları