Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İlker Aycı’nın açıklamaları Hindistan basınında

09 Eylül, 2016 | 06:55

İlker Aycı Hindistan İstanbul’da yabancı gazetecileri ağırlayan THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’nın açıklamaları Hindistan basınında da yer buldu.

Geçtiğimiz günlerde 18 ülkeden 120 gazeteci, televizyoncu ve sosyal medya yazarını İstanbul’da ağırlayan HY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’nın, düzenlediği toplantıda Hindistan pazarına yönelik açıklamaları 800 bin tiraja sahip gazete tarafından okuyuculara duyuruldu

Hindistan’da İngilizce olarak yayınlanan “Economic Times” gazetesi, THY’nin Hindistan pazarında büyümek ve daha fazla şehre uçmak istediği belirtti. Gazete ayrıca, İstanbul’da yabancı gazetecileri ağırlayan THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’nın açıklamalarına yer verdi.

Açıklamalarında Hindistan’da halihazırda Mumbai ve Delhi şehirlerine uçtuklarını belirten İlker Aycı, “Hindistan bizim için çok önemli bir pazar. Bangalore, Haydarabad ve Chennai şehirlerine de uçmak istiyoruz ancak uçuş hakkı alma konusunda sıkıntı yaşıyoruz” demişti.

2004 yılından beri Hindistan’a uçan THY, günde bir kez Delhi ve Mumbai’ye sefer düzenliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Delhi, Economic Times, Economic Times Hindistan, Economic Times india, Economic Times THY, Hindistan, İlker Aycı, İlker Aycı hindistan, İlker Aycı THY, Mumbai, THY,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları