Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İlkay Gündoğan Los Angeles Kulübü LA Galaxy’de Tedavi Görüyor

20 Haziran, 2017 | 17:58
İlkay Gündoğan LA Galaxy Tesisleri

İlkay Gündoğan LA Galaxy Tesisleri

Manchester City’nin Türk asıllı oyuncusu İlkay Gündoğan sakatlık sonrası, eski formuna dönmek ve güçlenmek için Amerika Los Angeles’da LA Galaxy takımıyla antrenmanlara katıldığını İnstagram da fotoğraf paylaşımı ile açıkladı

 

İlkay Gündoğan Los Angeles Futbol Kulübü LA Galaxy’de Tedavi Görüyor

 

İlkay Gündoğan Los Angeles

İlkay Gündoğan Los Angeles

 

Avrupa’da liglerin bitmesi üzerine bir çok Avrupalı yıldız oyuncu Amerika futbol ligi takımları ile antrenmanlara çıkarak kondisyon ve formlarını koruyorlar. Aynı zamanda, Amerika turu yaparak tatillerini Amerika’da değerlendiriyorlar. Manchester City orta saha oyuncusu, Türk asıllı futbolcusu İlkay Gündoğan geçirdiği sakatlık sonrası, Amerika’da hem tatil yapmayı, hem de Los Angeles ekiplerinden LA Galaxy’de antrenmanlara katılarak eski formuna geri dönmek için çalışıyor.

 

İlkay Gündoğan instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile yakın LA Galaxy kulübünün antrenman tesislerinde tedavi gördüğünü belirtti. Son yıllarda bir çok futbolcu sezon sonunda formunu korumak ve tatil yapmak için, Amerika‘da tatillerini değerlendiriyor.

 


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika, İlkay Gündoğan, LA Galaxy, Los Angeles,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları