Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İlk Durak Hindistan

13 Nisan, 2017 | 16:00

İlk Durak Hindistan

Safiye Soyman ve Banu Alkan’ın yakın zamanda başlayacak olan seyahat programında ilk durakları Hindistan olacak.

Dünyanın en çok merak edilen ülkesi Hindistan, bugüne kadar birçok gezginin bloguna konu olmayı başarmış. Hindistan, özellikle TV’lerdeki seyahat programlarında da sıklıkla konu olarak işleniyor. Gerek kültür gerekse festival turlarıyla ünlü Hindistan son yıllarda yoga ve benzeri zihinsel disiplinler için de tercih ediliyor.

Hindistan ‘ın bu denli popüler bir seyahat noktası oluşu medyayı da harekete geçirmiş durumda. Türk televizyonlarında yayınlanan birçok yaşam ve seyahat temalı programlar, Hindistan ile geleneklerini tanıtıyor. Türk halkının ilgiyle takip ettiği Hindistan, renkli kültürüyle seyirci de merak uyandırıyor.

İlk Durak Hindistan

Safiye Soyman ve Banu Alkan’ın yanında isimleri daha sonra açıklanacak üç ünlü isim, yakın zamanda bir seyahat programı yapacaklar. Magazin Gazetesi CumCuma ‘nın haberine göre, çekimleri Mayıs ayında başlayacak program dahilinde ekibin ilk durağı Hindistan olacak. Egzotik doğası, renkli festivalleri, tapınakları ve farklı kültürüyle dünyanın en ilginç ülkesi Hindistan ‘da ilk bölümü çekilecek seyahat programı şimdiden merak konusu oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hindistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları