Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ildırı “Kalbim Ege’de Kaldı” dizisiyle ilgi odağı oldu

27 Temmuz, 2015 | 08:22

Ildırı Kalbim Ege’de Kaldı İzmir’in en önemli turizm destinasyonlarının başında gelen Çeşme’ye bağlı olan Ildırı, dizi çekimlerinin ilgi odağı oluyor.

Çeşme’ye bağlı olan ve bölgenin önemli turizm merkezlerinden birisi olan Alaçatı’ya komşu olan Ildırı, dizi çekimlerinin ilgi odağı oluyor. Kanal D’de her Çarşamba günleri yayınlanan ‘Kalbim Ege’de Kaldı’ dizisi Ildırı bölgesinde çekiliyor.

Dizi çekimleri ile bölge tanıtımı adına önemli bir fırsat yakalayan Ildırı, özellikle balıkçılık, Enginar yetiştiriciliği,bakir kalmış özel doğası ve güneş batımının güzelliği ile tercih ediliyor. Dizide oynayan ve bir dönem “Bir Demet Tiyatro”nun Tirbüşon’u olarak tanınan Serhat Özcan Ildırı’ya hayran olduğunu ifade ederek, Ege’nin hem çok sıcak hem de en serin yeri olan Ildırı’nın ‘Kalbim Ege’de Kaldı’ dizisi ile de yakından tanındığına dikkat çekti.

Bu dizinin özellikle bölgemiz Ildırı’ya büyük katkısı var!

Dizide görev alan tüm ekibi otellerinde ağırladıklarını ve yakından ilgilendiklerini ifade eden Kaya Prestige Sunshine Hotel Genel Müdürü Ömer Özkul, çekimlerin büyük bir bölümünün de otellerinde gerçekleştiğini söyledi.

Özkul yaptığı açıklamada, “Bildiğiniz üzere hem ülkemizde hem de yurt dışında bu dizler yayınlanıyor. Yabancı ülkelerde de Ildırı’nın tanıtımının yapılacak olması oldukça önemli. Ildırı’nın turizm sezonu oldukça kısa. Yaz aylarında 2 ay gibi dolu ama kısa bir süreci var. Bu dizi ile de tanıtım adına önemli bir görev üstlendiğimizi düşünüyorum. Burada göreve geldiğim günden bu yana amacımızı Ildırı’da 12 ay turizmi geliştirmek oldu. Bu dizi ile de bir adım attık” diye konuştu.

Burada çalışmaktan çok memnunuz!

Oyuncu Serhat Özcan, Ildırı’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Ildırı çok güzel bir yer. Burasının bakir bir yer olması açıkçası beni çok mutlu ediyor. Binalar ne kadar çok artıyorsa, orasının tadı kaçıyor. Burası SİT alanı ve koruma altında olduğu için şanslı olarak görüyorum. Burada çalışmaktan çok memnunuz. Ildırı, rüzgar aldığı için Ege’nin hem çok sıcak hem de en serin yeri. Ayrıca burasının insanları çok sıcak. Burada hem tatil hem de iş yapıyoruz. Bu açıdan burada olmaktan çok mutluyuz. Otelin konumu, görselliği ve çalışanların yakın ilgisinden çok memnunuz. Dizi gayet iyi gidiyor. Reytinglerimizde çok iyi. İnşallah, ‘ Kalbim Ege’de Kaldı’ uzun soluklu bir dizi olacak” dedi.

Halil ÖNCÜ-İZMİR

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ildırı, Ildırı kalbim egede kaldı, İzmir, İzmir ıldırı, İzmir Turizm, Kalbim Ege’de Kaldı, Kalbim Ege’de Kaldı izle, Kalbim Ege’de Kaldı kanal d, Turizm, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları