Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İlber Ortaylı’dan Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ‘gönüllü’ destek!

04 Ekim, 2018 | 10:19

İlber Ortaylı'dan Kültür ve Turizm Bakanlığı'na gönüllü; destek!

İlber Ortaylı’dan Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ‘gönüllü’ destek. Türkiye’nin ünlü tarihçi, akademisyen ve yazarı Prof. Dr. İlber Ortaylı, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na kültürel konularda gönüllük esasına dayalı danışmanlık desteği sağlayacak.

Ünlü tarihçi, akademisyen ve yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na kültürel konularda gönüllük esasına dayalı danışmanlık desteği sağlayacak.

İlber Ortaylı’dan Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ‘gönüllü’ destek

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Haluk Dursun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Prof. Dr. Ortaylı’nın danışman olarak Kültür ve Turizm Bakanlığına katkı vereceğini duyurdu.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımında Prof. Dr. Ortaylı ile birlikte çektirdiği fotoğrafa yer veren Haluk Dursun, “İlber Ortaylı hepimizin hocasıdır. Kültürel konularda bakanlık danışmanı olarak bize katkı sağlayacak. Hepimiz Türk kültürünün hizmetindeyiz.” yorumunda bulundu.

Ortaylı Fahri Danışman

Tarihsel ve kültürel çalışmalarıyla sadece Türkiye’de değil, uluslararası alanda da adından söz ettiren çalışmalara imza atan İlber Ortaylı, Türkiye’nin kültürel politikalarına yön verilmesinde fikir ve tecrübeleriyle bir nevi “Fahri Danışmanlık” görevi üstlenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Haluk Dursun, İlber Ortaylı, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tarih profesörü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları