Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İki süper yıldız İbiza’da tatilde

14 Temmuz, 2016 | 09:37

Messi ve Ronaldo, İspanyol turizminin gözdesi İbiza’da tatildeler İspanya’da top koşturan iki süper yıldız Messi ve Ronaldo, İspanyol turizminin gözdesi İbiza’da tatildeler…

İspanyol adalarının en hareketlisi, çılgın partileri, ünlü DJ performansları ve ve muhteşem sahilleriyle İbiza adası yaza “merhaba” dedi.

Real Madrid ve Barcelona’nın iki süper yıldızı Ronaldo ile Messi, tatil tercihlerini İbiza adasından yana kullandı. Her iki futbolcu da tatil için aileleriyle birlikte İspanyol Adası İbiza’da.

ronaldo-ibiza

Ronaldo, Portekiz Milli Takımı ile Euro 2016’da yaşadığı şampiyonluk sevincinin ardından soluğu tatilde aldı. 31 yaşındaki yıldız futbolcu İbiza adasında denizin tadını çıkarırken objektiflere takıldı.

messi-ibiza

Copa America’da finalde kaybeden Lionel Messi ise eşi ve oğullarıyla birlikte İbiza’daydı. 29 yaşındaki futbolcu, açık denizde demirli yatında gözlerden uzak tatil yaparak gün boyu denizden çıkmadı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Christiano Ronaldo, Christiano Ronaldo ibiza, İbiza, İbiza adası, İbiza İspanya, İbiza tatil, Lionel Messi, Lionel Messi ibiza,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları