Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

IFF İstanbul mobilya fuarı başlıyor

27 Ocak, 2014 | 17:05

iff-mobilya-fuari-istanbul Geleceğin ev ve ofis mobilyası konseptlerinin sergileneceği İFF – Mobilya Fuarı, 28 Ocak – 01 Şubat tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde…

Mobilyada ve ofis mobilyasında ürün tasarımı, boyutlar, renkler, detaylar, fonksiyonellik, konfor, kalite, farklılık, mekana uygunluk ve imaj adına yeni yaklaşımları sunacak IFF 2014, katılımcıların verimliliğini de en üst düzeye taşıyacak.

IFF, Home & Office Concept mobilyasına yönelik çok boyutlu tasarım ve ürünlerin yer alacağı bir fuar olarak mobilya endüstrisinin geleceğe yönelik tüm beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

ALTERNATİF FUARLAR İÇİN TIKLAYIN

Ev Mobilyası konusunda dünyanın sayılı fuarları arasına giren İMOB’u son üç yıl başarı ile gerçekleştiren ve gücüne güç katan EUF, İFF- İstanbul Mobilya Fuarı ve Özel Bölüm IFF Office ile bu konsepti devam ettiriyor. Her çeşit bitmiş ev mobilyası ürünlerinin sergileneceği İFF İstanbul Mobilya Fuarı ve Özel Bölüm IFF Office, Katılımcılarına yeni iş bağlantıları oluşturmaya ve ihracat avantajları sağlamaya devam edecek.

İstanbul Fuar Merkezi 9,10 ve 11 No’lu salonlarda gerçekleşecek İFF İstanbul Mobilya Fuarı ve Özel Bölüm IFF Office 28 Ocak – 01 Şubat tarihlerinde toplam 25.000m2 kapalı alanda,200’e yakın firmayı ağırlamaya hazırlanıyor. EUF, mevcut bilgi birikimi, vizyonu ve uluslararası yapısı ile katılımcılarına kazandırmaya devam edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İFF İstanbul Mobilya Fuarı, iff Mobilya Fuarı, IFF Office, İstanbul Fuar Merkezi, Mobilya Fuarı, Mobilya Fuarı istanbul, Office Concept mobilya, Özel Bölüm IFF Office,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları