Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İdo’dan yeni açıklama: Geri adım değil, sadece geçici erteleme!

03 Aralık, 2018 | 12:39

İdo'dan yeni açıklama: Geri adım değil, sadece geçici erteleme!

İstanbul’da iç hatlar seferlerine devam etme kararı alan İDO yeni bir açıklama yaptı. Gelen yoğun talepler çerçevesinde İDO Yönetim Kurulu’nun iç hatlar hizmetlerinin iptali kararını geçici olarak ertelediği bildirildi.

Geçtiğimiz haftalarda, kamuoyuna iç hat seferlerini 01 Aralık 2018 tarihinden itibaren geçici bir süre durdurulacağına yönelik bilgilendirme yapıldığı belirten İDO’nun yeni duyurusunda, İstanbul halkından gelen yoğun talepler çerçevesinde İDO Yönetim Kurulu’nun iç hatlar hizmetlerinin iptali kararını geçici olarak ertelediği ifade edildi.

İdo: Geri adım değil, sadece geçici erteleme

İDO’nun paylaştığı açıklamada, “Yönetim Kurulu olarak seferlerimizin devam etmesi yönünde aldığımız yeni karar bir geri adım atma değil, çözüm arayışına yönelik görüşmelerimizi sürdürürken, sadece bir ertelemedir.” denilirken, “İlk açıklamamızda mağduriyetlerimizi anlatan maddeler halen geçerli olup, Ulaştırma Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve bankalarla ortak çalışmamız sonucu sorunlarımızın bir çözümünün bulunacağına ve aşılacağına inanıyoruz.

Yukarıda yaptığımız açıklamalar çerçevesinde, 01 Aralık 2018 tarihi itibariyle Sirkeci- Harem hattı dahil iç hat seferlerimiz olan Bostancı- Beşiktaş, Bostancı- Kadıköy- Yenikapı- Bakırköy, Adalar hatlarımız mevcut tarifelerimize göre hizmet vermeye devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyururuz.” denildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adalar, Bostancı- Beşiktaş, Bostancı- Kadıköy- Yenikapı- Bakırköy, Geçici erteleme, İDO, İdo açıklama, İDO Yönetim Kurulu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ulaşım, Ulaştırma Bakanlığı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları