Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ICT SUMMİT NOW BİLİŞİM ZİRVESİ’nde keynote konuşmacıları belli oluyor

12 Temmuz, 2013 | 16:16

ICT SUMMİT NOW BİLİŞİM ZİRVESİ”nde keynote konuşmacıları belli oluyor Interpromedya’ nın bu yıl 13.’sünü düzenlediği Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının en büyük bilişim zirvesi, Vodafone’un ana sponsorluğunda 24- 26 Eylül 2013 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

“ ICT Summit NOW Zirvesi” nde keynote konuşmacıları belli olmaya başladı.Zirve, bilişim ve işletme konularında dünyanın en önemli isimlerinden bazılarını konuk edecek.

Teknolojide Sıçrama Etkisi

Intel’in Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nin başkanlığını üstlenen ayrıca İktisadi Kalkınma ve İşbirliği Örgütü’nde Teknoloji Komitesi Başkan Yardımcılığı ve TÜSİAD’ da Teknoloji ve İnovasyon grubu yöneticiliği görevlerini yürüten Ayşegül İldeniz zirvede, şimdi ve gelecekte “ sıçrama etkisi “ üzerine konuşacak ve geleceğe dair şimdiye kadar söylenmemiş yepyeni bir bakış acısı sunacak.

Siber Dünyada Bir Uzman Dokunuşu

Birçok ulusal güvenlik, ulusal endüstri ve akademik komitelerde bulunan IBM AR-GE Stratejisinden Sorumlu Başkan Yardımcı Zachary Lemnios, katılımcılara güvenli dünya vizyonunu aktaracak. Günümüzün ve geleceğin en çarpıcı konularından biri olan siber güvenlik alanında nasıl proaktif olunacağı hakkında bilinmeyenleri anlatacak.

Sosyal Araçlarla Kurumsal Dönüşüm

Şirket içerisinde gereksiz e-posta trafiğini önleyerek verimli ve üst düzey iletişime olanak tanıyan kurumsal sosyal iletişim yazılımı BlueKiwi’nin CEO’su Robert Shaw, “Y kuşağının en çok çalışmak istediği ofislerdeki yeni çalışma biçimleri nasıl olmalı?” sorusunun yanıtlarını verecek. Geleceğin çalışma ortamları konusunda vizyoner bir sunum gerçekleştirecek.

Siber Saldırılara Karşı Alınacak Önlemler

Siber Savaş, içinde bulunduğumuz digital çağda hem büyük bir meydan okuma hem ciddi bir panik kaynağı. London of School of Economics Siber Güvenlik Uzmanı Prof. Peter Sommer zirvede, “Siber Tehditi Değerlendirmek” başlıklı konuşmasını gerçekleştirecek.

Avrupa Telekom Sektörü Stratejisti

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden birinin yöneticisi olan Alcatel Lucent CEO’su Michel Combes, görevinin ilk yılında İstanbul’da 3 kıtadan gelen profesyonellerle buluşacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, Afrika Bölgesi, Asya, Avrupa, Haliç Kongre Merkezi, Orta Doğu, Türkiye, TÜSİAD,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları