Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İçinde müşteri olan oteli mühürlediler

26 Aralık, 2009 | 10:40

Isparta’nın Yalvaç ilçesinde mülkiyeti belediyeye ait bir otel, ruhsatı olmadığı ve belediye yönetimi ile kira sözleşmesini yenilemediği sebebiyle içerisinde müşteriler varken zabıta ekipleri tarafından mühürlendi.

İçinde müşteri olan oteli mühürlediler Durumu anlamaya çalışan müşteriler balkonlara çıkarak şaşkın bakışlarla çalışmayı izledi. Otel mühürlenince içeride kalan müşteriler, uzun süredir kullanılmayan ve anahtarı bulunmayan tahliye kapısının kilidi kırılarak dışarı çıkarıldı.

Otelin iki yıldır ruhsatsız ve amacı dışında çalıştığı ve belediye ile kira sözleşmesini yenilemediği gerekçesiyle belediye yönetimiyle anlaşmazlık yaşandığı ve bu doğrultuda Belediye Encümeni’nin 2 Ekim 2009 tarihinde mühürleme kararı aldığı belirtildi.

Otelin içinde müşteriler varken kapının mühürlenmesi konusuna Yalvaç Belediye Başkanı Tekin Bayram şöyle konuştu: Otel çalışanlarına gerekli uyarıların yapıldı, ancak müşteri almaya devam ettiler.”

Mühürleme işleminden sonra da otele müşteri alındığını söyleyen Tekin Bayram, “Otelin ne amaçla kullanıldığını anlayamadık” dedi.

Otel işletmesinden sorumlu olduğu belirtilen Ziya Özdemir ise belediyenin asıl amacının kendilerini binadan tahliye etmek olduğunu savundu.

Otelin amacı dışında kullanıldığı iddiasını da yalanlayan Özdemir, “Bu bir iftiradır. Bunu ispatlasınlar, ben gerekeni yaparım” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Isparta Otel Mühürlendi, Isparta Otel Ziya Özdemir, Isparta'nın Yalvaç ilçesi, Otel Mühürleme, Turizm Haberleri, Yalvaç Belediye Başkanı Tekin Bayram, Ziya Özdemir,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
26 Aralık, 2009

Demekki Seyahat edenin hic bir güve
ncesi yok.Otellerin sorunlarini mü
sterilere malediyorlar.Butür olayla
rin tekrarlanmamasi icin TÜRSAB in
bu konuyla ilgilenmesini uyaririm.
Icinde müsteri olan Otel mühürlenme
z birkac gün daha bekleyemezlermiy
di Sorun Ekim ayindan buyana,Otel
hemde belediyeye ait.Turizim icin
güzel bir olay degil ben bu olayi
PROTESTO EDIYORUM:

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Aralık 26th, 2009 at 13:44 Ünal Özsen mention something about this post....
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları