Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ICF Airports Mayorka ‘yı ilk kez geride bıraktı

25 Haziran, 2011 | 13:39

ICF Airports Antalya Havalimanı ‘nın Antalya tanıtımı için yaptığı yatırımlar sonuçlarını vermeye başladı.

Bu yıl, en kapsamlı havacılık ve turizm organizasyonu olan Routes Akdeniz Forumu ‘na ev sahipliği yapan ICF Airports, sektörün önemli oyuncularını ağırlayarak Antalya ‘yı tanıtmış ve pek çok yeni iş anlaşmasının imzalanmasına ortam sağlamıştı.

Bunun yanında AKTOB ‘la yaptığı işbirliği sonucu çeşitli milliyetlerden 55 milyon yolcunun geçtiği Frankfurt Havalimanı ‘nda Antalya destinasyonun tanıtımı için bir reklam kampanyası sürdüren ICF Airports, Antalya ‘nın uluslararası platformdaki bilinirliğine oldukça katkı8 sağladı. Bu yatırımların bir sonucu olarak Antalya Havalimanı ‘nın ağırladığı turist sayısı geçen yıla göre aylık yüzde 12, yıllık yüzde 28 artış göstererek iki milyona ulaştı.

Geçen yılın ve bu yılın verileri göz önüne alındığında Akdeniz Çanağındaki en büyük rakiplerinden Mayorka ‘yı geride bırakan ANtalya ‘nın 2011 ‘de Akdeniz Çanağı ‘ndaki en gözde destinasyon olacağı öngörülüyor.

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AKTOB, ICF Airports, ICF Airports Antalya, ICF Airports Mayorka, Mayorka, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları