Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İç Anadolu Bölgesine yeni termal otel

30 Eylül, 2013 | 11:38

İç Anadolu Bölgesine yeni termal otel Makissos Thermal&Spa Hotel, Kırşehir merkezde yaklaşık 100 milyon liralık yatırımla tamamlandı.

Anadolu’nun en büyük termal tesisi unvanına sahip  olan otel, hem termal özelliği, hem de kongre turizmine uygunluğuyla dikkat çekiyor.

Coğrafi olarak Türkiye’nin tam orta yerinde yer alan otel, Ankara’ya 2, Konya’ya 2.5, Kayseri’ye 1.5, Nevşehir’e 1 saatlik uzaklıkta bulunuyor.

Anadolu’nun en büyük termal yatırımında,198 odanın yanında tuz odası, kneipp refleks havuzu, spor merkezi, sauna, buhar odası, açık, kapalı yüzme havuzları, termal havuzlar, kova, macera duşları, kar çeşmesi, şok havuzu, çocuk havuzları, VIP aile odaları, aqua park; Kırşehir manzarasına sahip roof restoran gibi bölümler bulunuyor.

TERMAL OTELLER İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
açık, aqua park, buhar odası, çocuk havuzları, İç Anadolu, İç Anadolu Bölgesi, İç Anadolu yeni termal otel, kapalı yüzme havuzları, kar çeşmesi, Kırşehir, kırşehir Makissos Thermal&Spa Hotel, kneipp refleks havuzu, kova, macera duşları, Makissos Hotel, Makissos Thermal, Makissos Thermal&Spa Hotel, Sauna, şok havuzu, spor merkezi, termal havuzlar, termal otel, tuz odası, VIP aile odaları, yeni termal otel,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
gamze
01 Ekim, 2013

halika

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ekim 1st, 2013 at 18:01 gamze mention something about this post....
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları