Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İbrahim Tatlıses İstanbul’a Otel yaptıracak

09 Haziran, 2009 | 11:01

İbrahim Tatlıses İstanbul'a Otel yaptıracak İbrahim Tatlıses Kuşadası’nda bulunan Tatlıses Oteli ve  Tempo Tv’yi satma kararı aldığını açıkladı.

Tatlıses bu kararıyla ilgili olarak bir basın toplantısı düzenledi.

Düzenlediği Toplantıda Ünlü Sanatçı, “Kuşadası’nda Tatlıses Şirketler Grubuna ait olan otelin satışı ve 9 senedir yayında olan Tempo TV satışı ihtiyaçtan satılacaktır. Hem Tatlıses TV hem de Tempo TV iki tane televizyon bana çok geldiği için Tempo TV’yi satmaya karar verdim. Geçtiğimiz beş ay içerisinde iki şirket daha satın aldık. Biri ABC diğeri de Aktaş. ABC Bodrum Bitez’de 6,5 dönüm bir arazi. Aktaş olan Bitez’de sahil kenarında 26 süper lüks odası olan beach restorant olan deniz kenarında misafirlerimizi ağırlayacağız” şeklinde konuştu.

İstanbul Seyrantepe’deki arazisine 4 yıldızlı, 150 odalı otel yapmak isteyen Tatlıses “En büyük hedefim İstanbul’da otel açmak. Galatasaray’ın yeni stadı otele 500 metre uzakta olacak” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İbrahim Tatlıses, İstanbul Seyrantepe, Kuşadası Otelleri, Tatlıses Otel, Tempo Tv,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları